• 27.09.2018 19:06:00

  Мирослава Смірнова: Ми розширюватимемо єдину районну систему відеонагляду для підвищення рівня безпеки на місцях

  Відбулася колегія райдержадміністрації під керівництвом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової за участі голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова. У нараді також взяли участь заступник голови РДА Михайло Лєзнік, заступники голови райради Олександр Однороманенко і Дмитро Гусятинський, керівники районних структур, начальники структурних підрозділів РДА, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.
 • 27.09.2018 17:29:00

  Личанка змінюється завдяки командній роботі!

  Голова РДА Мирослава Смірнова провела виїзний прийом громадян у селі Личанка. Вона зауважила, що село живе активно, динамічно розвивається, мешканці задоволені змінами.
 • 27.09.2018 15:30:00

  З 1 жовтня набуває чинності нова форма заяви-розрахунку для фінансування лікарняних

  За рішенням правління Фонду соціального страхування України з 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ. Відповідний Порядок фінансування страхувальників було затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 №12. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
 • 26.09.2018 17:42:00

  Дмитрівка відзначила День народження: Керівники району привітали громаду зі святом

  Народні гуляння і святковий концерт, виступи народних колективів і найменших дмитрівчан – так 21 вересня село Дмитрівка відзначило свій 119-й День народження. Привітали громаду та гостей свята голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
 • 26.09.2018 14:14:00

  28 вересня – Всесвітній день боротьби зі сказом! Що потрібно знати про цю небезпечну хворобу?

  Майже до кінця XIX століття засоби проти цього захворювання були відсутні, а будь-яке лікування безрезультатне, тому людина, яка заразилася ним від домашніх або диких тварин, була приречена на смерть. Навіть в наш час у світі щорічно від сказу гине понад 55 тисяч людей.
 • 26.09.2018 13:48:00

  Керівники району привітали Новосілки з Днем народження

  День села у Новосілках запам’ятається маленьким і дорослим жителям, а також гостям свята точно надовго. Багато розваг, виступи художніх колективів, веселі конкурси, атракціони, каруселі, кульки та морозиво в останні затишні і теплі дні.
 • 25.09.2018 18:19:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали Гореничі з Днем села

  21 вересня в Гореничах грандіозно відзначили День села. Привітали громаду голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов. Для односельчан та гостей свята організатори підготували чудовий концерт за участі художніх колективів Будинку культури «Гореничі», Шпитьківської школи мистецтв і найменших жителів села, арт-виставку, благодійний ярмарок, розваги для дітей, фаєр-шоу.
 • 25.09.2018 16:34:00

  Проведено корисний тренінг для безробітних

  19 вересня 2018 року до Києво-Святошинського районного центру зайнятості завітав відомий експерт в галузі соціальної та організаційної психології, психології управління, навчання та коучингу Топ менеджменту комерційних організацій, спеціаліст зі стратегічного HR планування, дослідження і розвитку професійного благополуччя і задоволеності персоналу, а також поліпшенню соціально-психологічного клімату підприємств – БОРИС ПАХОЛЬ, який проводить дослідження соціально-психологічних чинників професійного суб'єктивного благополуччя особистості.
 • 25.09.2018 14:00:00

  ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

  Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зав’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що розвиваються.
 • 25.09.2018 12:16:00

  Мирослава Смірнова: Якісні та доступні соціальні послуги – пріоритет в роботі РДА.

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова провела робочу нараду з начальниками управлінь і відділів РДА щодо пріоритетів у роботі та основних питань, які виникли на сьогодні. У робочій зустрічі взяв участь голова райради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівник апарату РДА Олександр Горін, а також начальник фінансового управління Наталія Краснощокова.
 • 24.09.2018 13:27:00

  У Дмитрівці проведено пожежно-тактичне навчання з особовим складом Києво-Святошинського РВ ГУ ДСНС України у Київській області

  21 вересня на базі пожежно-випробувального полігону в с.Дмитрівка  було проведено пожежно-тактичне навчання з особовим складом Києво-Святошинського РВ ГУ ДСНС України у Київській області. Рятувальники гасили умовну пожежу нафтового резервуара та пройшли психологічну смугу перешкод з використанням апаратів на стиснутому повітрі. Навчання відбувались під голуванням Начальника Головного управління Слободяника В.Д. та начальника Києво-Святошинського районного відділу Козленка О.М. Такі заходи дають змогу покращити професійні навички бійців ДСНС та швидкого реагування на НС. Після закінчення навчань відбулись загальні підсумки, де було відмічено правильність дій рятувальників під час виконання завдань за призначенням.
 • 24.09.2018 10:06:00

  Г. Галиць: Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм – пріоритетний напрямок відновлення працездатності

  Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм – пріоритетний напрямок відновлення працездатності. На цьому наголосив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць під час апаратної наради 24 вересня за участі керівників структурних підрозділів.
 • 21.09.2018 15:05:00

  Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

  Дорогі співвітчизники! Шановні народні депутати! Високоповажні представники дипломатичного корпусу! Ваші блаженства, преподобні отці! Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.
 • 20.09.2018 19:15:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов перевірили хід робіт з укріплення будівлі Гореницької школи

  20 вересня в межах об’їзду об’єктів соціальної інфраструктури голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов відвідали школу в Гореничах.
 • 20.09.2018 14:00:00

  Запрошуємо на феєричне свято для малечі в Боярці

  22 вересня в Боярці на дитячому майданчику біля Свято-Михайлівського храму до Дня міста відбудеться феєричне свято для маленьких боярчан. З 12:00 до 17:00 на дітей чекають: веселі гірки, батути, каруселі, аквагрим, ігри, розваги, кріо-шоу, солодка вата, частування тощо.
 • 19.09.2018 17:11:00

  На Київщині особи з інвалідністю через виробничі травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду

  Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області здійснюється фінансування виплат для забезпечення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом або побутовим обслуговуванням в обсязі 100% потреби. Необхідність зазначених видів послуг визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК).
 • 19.09.2018 12:55:00

  Мирослава Смірнова: Рятівник - це покликання від Бога

  17 вересня у Боярці відбувся урочистий захід з нагоди Дня рятувальника. Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала працівників районного підрозділу ДСНС з їх професійним святом.
 • 19.09.2018 09:00:00

  ОГОЛОШЕНО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ У СФЕРІ РОБОТИ З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ НА 2019 РІК

  Оголошено обласний конкурс з визначення проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів. Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі до 31 жовтня 2018 року щоденно, окрім суботи та неділі, з 10:00 год. до 17:00 год., п’ятниця з 10:00 год. до 16:00 год. за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, 5 поверх, каб. 534, тел. 044 285-58-95, 050 868-78-56, e-mail: molodkoda2017@gmail.com (з поміткою у темі «Конкурс проектів МП»).
 • 18.09.2018 19:25:00

  Мирослава Смірнова доручила привести у відповідність реєстр виборців у районі

  Відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступника Михайла Лєзніка, керівника апарату Олександра Горіна, керівників районних структур, начальників структурних підрозділів РДА, а також органів місцевого самоврядування.
 • 18.09.2018 09:00:00

  Увага! Розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

  Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» у період вересень-жовтень 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.