13.06.2012
Добрі справи
Добрі справи Приємна несподіванка чекала на медичних працівників Київської обласної дитячої лікарні напередодні професійного свята – вранці 13 червня їх зустрічали біля воріт медичної установи з музикою та квітами. Заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська вручає здивованим медикам квіти – сюрприз цілком вдався. Але виявляється, що квіти та музика – це ще не все.
- На сьогодні я взяла відпуску, - говорить Тетяна Подашевська. – Для того, щоб долучитися до заходу з благоустрою, приуроченого до Дня медичного працівника. Тому сьогодні лікарі будуть займатися своїми справами, тобто приймати маленьких пацієнтів, а ми в цей час приберемо, посадимо квіти та декоративні кущі на території лікарні, а також пофарбуємо огорожу. Сьогоднішній суботник ми плануємо провести під гаслом: менше слів, а більше діла, - наголосила заступник губернатора і перейшла до справи. Тобто приєдналася до молодих людей, зайнятих посадкою декоративних кущів.
Прапори з символікою Партії регіонів та ГО «Молоді регіони», кольорові кульки та близько 60-ти волонтерів, котрі зголосилися взяти участь в акції, - саме так виглядала акція з боку вулиці Хрещатик у Боярці, де знаходиться дитяча лікарня.
Тим часом юнаки та дівчата розбирають щітки, розмішують фарбу. Перші мазки і потьмяніла огорожа знову зблискує масною чорною фарбою. Поміж учасників у традиційно синіх накидках та футболках з символікою Партії регіонів чимала група волонтерів у зелених накидках з написом «Під патронатом Петра Мельника». Це активісти громадського руху «Екологічна варта ХХІ» також долучилися до акції. Адже, як відомо, Петро Володимирович опікується не лише фізичним здоров’ям наших земляків, а й переймається станом екології нашого краю.
Як пояснив перший заступник голови райдержадміністрації, голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон, акція відбувається з нагоди Дня медичного працівника, який припадає на неділю, 17 червня (?).
- Взагалі ідея проведення заходу належить «Молодим регіонам», - прокоментував подію Микола Іванович. – Але наші однопартійці із задоволенням підтримали та розвинули цю ідею. Тому, як ви бачите, крім молоді тут знаходяться і старші наші товариші. І мені приємно, що усі учасники працюють з великим ентузіазмом.
- Люди чекають від нас конкретних справ, тому ми сьогодні знаходимося тут, - додає заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський.
Під кінець суботника заступник губернатора разом з головним лікарем Галиною Міщерською оглянули дитячу обласну лікарню. Користуючись нагодою Тетяна Подашевська дуже тепло спілкувалася з медиками, встигла поговорити з багатьма маленькими пацієнтами та їхніми батьками.
- Сьогоднішня акція – це вияв нашої глибокої поваги до людей у білих халатах. Тому цього дня крім Боярки подібні суботники відбуваються майже біля майже 100 лікарень області, - наголосила заступник голови Київської облдержадміністрації. – Так ми вирішили привітати медиків, котрі рятують людські життя, долаючи наслідки травм та хвороб. А квіти, які ми посадили сьогодні, нехай ще довго радують маленьких пацієнтів та їхніх батьків, а також медичних працівників, які виконують тут свій професійний обов’язок, - підкреслила Тетяна Подашевська.
Світлана КУДРИК, фото автора

Назад