06.06.2012
СВЯТО ДИТЯЧИХ УСМІШОК
СВЯТО ДИТЯЧИХ УСМІШОК День захисту дітей 1 червня весело відсвяткувала малеча з різних населених пунктів нашого району в Боярці. У міському парку Перемоги на дітлахів з 10 години ранку чекали веселі конкурси та забави й ще багато інших приємних сюрпризів. Так, на великій сцені свої співочі, театральні, танцювальні таланти демонстрували діти з різних міст та сіл Києво-Святошинського району. Кожен населений пункт заздалегідь готувався до участі у святі, тому й концертні номери вирізнялися особливою неповторністю та яскравістю. До речі, тривав концертний марафон майже три години. Так, боярчани приготували яскравий танець в кольорах прапора міста. А петрушківці привезли до Боярки низку дотепних жартів…
І поки на сцені змінювалися концертні номери, у парку теж вирувало свято - тут діти вчилися премудростям гри в новус, брали участь у різноманітних конкурсах та забавах. Усміхнені дитячі обличчя можна було побачити всюди - біля фонтану, поблизу сцени, місць продажу яскравих кульок…
Маленьких та юних учасників свята привітали також й представники влади - голова Києво-Святошинської райради Володимир Луцюк, заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Микола Ляшенко та міський голова Боярки Тарас Добрівський. Вони побажали діткам здійснення усіх їхніх заповітних мрій та зазначили, що докладуть усіх зусиль, аби їхнє дитинство справді було безтурботним та яскравим.
До речі, саме того дня в Боярці відбулося відкриття дитячого майданчика по вулиці Щорса. Як зазначив у своєму вітальному слові мер міста Тарас Добрівський, за останній час в місті відбулося відкриття декількох дитячих майданчиків.
- Цю роботу ми будемо продовжувати і в майбутньому, - зазначив Тарас Григорович.
Власне, приємних несподіванок малечі на святі дійсно вистачало. Фінальним, а точніше солодким, його акордом стало частування винуватців заходу морозивом, яке малечі презентував депутат Верховної Ради України Петро Мельник.
Інф. "Нового Дня",
фото Олени ЛУК'ЯНЧУК
Назад