06.06.2012
РАЙОН ОТРИМУЄ КОШТИ НА ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК
Чергова вісімнадцята сесія Києво-Святошинської районної ради шостого скликання відбулася 31 травня. На рогззгляд було винесено 13 питань з різним. Одне із них - про передачу шкільних котелень спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Києво-Святошинського району на баланс комунальному підприємству "Києво-Святошинська тепломережа" - за пропозицією заступника голови районної ради Віктора Костини було знято з розгляду під час затвердження порядку денного. Причина - попереднє недоопрацювання в комісіях.
У роботі сесії взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександр Заєць, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та управлінь РДА.
Першим було розглянуто блок бюджетних питань. Так, депутати розглянули та затвердили звіти про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року та про витрачання коштів резервного фонду бюджету за березень, квітень, травень 2012 року.
Також було внесено зміни до рішення Києво-Святошинської районної ради від 28.12.2011 року №173-14-VI "Про районний бюджет Києво-Святошинського району на 2012 рік" (з наступними змінами). Доповідач начальник фінансового управління Наталія Краснощокова повідомила, що зміни до бюджету вносяться переважно в межах кошторисних призначень. Також було запропоновано збільшити доходну частину та відповідно видатки на 3845,2 тис. грн. які надходять у вигляді субвенції з державного бюджету. Із них 3 млн. грн. запропоновано спрямувати на реконструкцію вуличного освітлення в ряді населених пунктів. Зокрема ці кошти отримають Тарасівка, Забір'я, Петрівське, Крюківщина, Боярка, Білогородка, Вишневе, Горенка. Причому кошти виділятимуться за умови співфінансування з боку органів місцевого самоврядування в розмірі 5 відсотків від кошторисної вартості проекту.
В обговоренні взяв участь депутат Євген Россіков, котрий акцентував увагу на необхідності використання енергозберігаючих світильників під час реконструкції вуличного освітлення.
Також йшлося про введення до штатів органів місцевого самоврядування фахівців з ведення соціального супроводу сімей, що потрапили у несприятливі життєві обставини, і про те, що Київська обласна рада передбачила фінансування цих штатних одиниць.
Далі було затверджено нову редакцію Програми освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності і проведення інвентаризації земель в Києво-Святошинському районі Київської області на 2012-2016 роки. За словами доповідачки Наталії Краснощокової, реалізація заходів цієї програми дозволить підвищити ефективність регулювання земельних відносин в районі та досягти сталого розвитку землекористування і охорони земель, а також значно збільшити обсяги надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю та продажу земельних ділянок, у тому числі і на конкурентних засадах. Програма передбачає перелік заходів на 2012 рік та їх фінансування, зокрема на інвентаризацію та розмежування земель державної та комунальної власності.
Звіт про виконання у І кварталі Програми економічного, соціального та культурного розвитку на 2012 рік не потребував обговорення - його ретельно опрацювали на комісіях та затвердили одноголосно (доповідач - керівник управління економіки РДА В'ячеслав Клименко). Також було затверджено зміни до цієї Програми.
Одноголосно було проголосовано за внесення змін до Програми зайнятості населення Києво-Святошинського району на 2012-2013 роки (доповідач - керівник управління праці та соціального захисту населення Сергій Черток) та підтримано проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Києво-Святошинського району (доповідач - голова постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Людмила Шевчук).
Два останні питання порядку денного стосувалися змін у складі Президії районної ради, оскільки одним рішенням депутата Олександра Бібу відкликали з посади голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу та призначили на цю посаду Володимира Граждана, а іншим рішенням ввели новопризначеного голову комісії з питань АПК у склад Президії.
В "різному" депутат Петро Подолян наголосив на необхідності надання підтримки правоохоронним органам, оскільки має місце значне загострення криміногенної ситуації, а також депутати Анатолій Ковінченко та Костянтин Бєдовой поділилися своїми думками з приводу виборів сільського голови та депутатів сільської ради, що відбулися в Софіївській Борщагівці.
Підготувала Тетяна ЗУБКОВА

Назад