05.06.2012
НАВЕДЕННЯ ПОРЯДКУ - СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ
НАВЕДЕННЯ ПОРЯДКУ - СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ 31 травня відбулося чергове засідання штабу з питань благоустрою населених пунктів району. Його керівник, заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Микола Ляшенко акцентував увагу членів штабу на наближенні початку Євро 2012 та питанні забезпечення чистоти і порядку на території району, яке набуває нині особливої актуальності.
- Роботи зроблено багато, але важко сказати, що район цілком готовий до прийому гостей, - зауважив Микола Миколайович. - Разом із тим нагадую, що наведення та підтримування чистоти і порядку нині - стратегічне завдання для усіх, а не лише комунальних служб.
Член штабу, заступник головного санітарного лікаря Анатолій Авдєєв доповнив ці слова досить яскравою добіркою недопрацювань органів місцевого самоврядування та дорожніх служб.
Під час засідання штабу особливу увагу було приділено упорядкуванню доріг та придорожніх смуг. Зокрема в межах та поза межами населених пунктів району.
- Придорожні смуги потрібно один раз привести до ладу і потім підтримувати порядок, - наголосив Микола Миколайович. - Де це потрібно, необхідно кронувати дерева та просто побілити стовбури, стовпи і бордюри. Там, де місцеві ради попрацювали, - це одразу видно.
І принагідно звернувся до присутнього представника районного відділу міліції з проханням надсилати правопорушників для виконання громадських робіт. Також слід налагодити співпрацю з районним Центром зайнятості, адже роботи по прибиранню території району, зокрема придорожніх смуг, ще доволі багато, а робочих рук не вистачає.
З приводу кронування дерев висловився заступник Боярського міського голови Микола Давиденко. Він зауважив, що дуже важко отримати від екологів дозвіл на проведення таких робіт. І отримав відповідь, що дозвіл потрібен лише при вирізанні аварійних дерев, а при кронуванні можна обійтися і без цього.
Було обговорено також питання неготовності водойм району до початку купального сезону.
- З усіх водойм району санітарні паспорти мають лише декілька - у Забір'ї, Круглику, Милій та Горенці, - наголосив заступник головного санітарного лікаря Анатолій Авдєєв.
Йшлося під час засідання про несанкціоноване зливання нечистот, яке дозволяють собі власники машин-асенізаторів, котрі працюють без відповідних дозволів.
На завершення засідання штабу Микола Ляшенко нагадав присутнім, що 9 червня має відбутися завершальний суботник і закликав усіх присутніх активно потрудитися, щоб ліквідувати недоліки, які ще мають місце, адже за неякісну роботу по благоустрою з усіх винних спитають дуже суворо.
- Нам потрібно добре попрацювати цього дня, а потім просто підтримувати порядок впродовж усього літа, - наголосив Микола Миколайович, прощаючись з членами штабу з благоустрою.
Світлана КУДРИК,
фото автора


Назад