04.06.2012
50 ДІТЕЙ ПОВЕРНУЛИСЯ З ВІДПОЧИНКУ В ГРЕЦІЇ
50 ДІТЕЙ ПОВЕРНУЛИСЯ З ВІДПОЧИНКУ В ГРЕЦІЇ З масою вражень та позитивних емоцій повернулися діти, які два тижні провели на відпочинку в Греції. Зустрічати школярів в аеропорт приїхали батьки, друзі та голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Серед дітей - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України, учасники і призери предметних олімпіад, переможці і лауреати різноманітних міжнародних і всеукраїнських інтелектуальних конкурсів, творчих випробовувань та турнірів.Серед них і представник Києво-Святошинського району Олексій Лисенко. У цей же день до Греції на оздоровлення полетіли наступних 65 дітей.
Крім захопливої подорожі кожен школяр одразу після повернення в Україну отримав ще й подарунок - м'яч, футболку та кепку. Однією з тих, кому презент вручив особисто голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, стала чемпіонка Європи з волейболу Катерина Дудник.
- Навіть не уявляєте, наскільки приємно, що не забули про мої досягнення у волейболі. Адже у нас всюди всі говорять лише про футбол, а волейболом, на жаль, майже ніхто не цікавиться. Після такого хочеться ще більше тренуватися, - говорить Катерина.
За словами Анатолія Присяжнюка, друзі з Греції дійсно не підвели і поселили дітей у готелі рівня чотирьох зірок. Він також повідомив, що тим самим літаком, який привіз школярів Київщини на Батьківщину, до Криту відпочивати відлетіло ще 65 дітей.
- Надалі ми плануємо розвивати нашу дружбу з островом Крит. Сподіваємося, що діти з Греції найближчим часом відвідають Київщину. У нас в області є два оздоровчі табори, які відповідають міжнародному рівню - це "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому та "Чайка" в Богуславському районі", - зазначив губернатор.
Нагадаємо, в рамках 50-ти губернаторських проектів, нещодавно голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та губернатор Периферії Крит Грецької республіки Ставрос Арнаутатіс домовились про оздоровлення 500 дітей з Київщини на острові Крит. А переліт дітей профінансовано Київською обласною організацією Партії регіонів.
Загалом у рамках губернаторського проекту цього року буде оздоровлено 120 тисяч дітей Київщини. Вони відпочиватимуть як у літніх таборах на території Київщини, так і в інших мальовничих куточках нашої держави і не тільки.

Назад