01.06.2012
Солодкі подарунки дітям
Солодкі подарунки дітям З метою створення сприятливих умов для реалізації права кожної дитини на гармонійний розвиток, організації змістовного дозвілля для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, Києво-Святошинською районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування розроблено план заходів з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.
    У всіх населених пунктах району широко відзначалось свято радості та вічної надії. 1 червня в м. Боярці відбулося районне свято для дітей, в тому числі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-інвалідів.
    Велика, цікава концертна програма, ігри, конкурси, розваги. Діти з багатодітних родин, із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  які перебувають під опікою, піклуванням отримали канцтовари, морозиво та солодку вату від Партії Регіонів.
    Не залишилися без уваги і діти, які перебувають у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомні діти та діти-вихованці, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Їм районна організація Партії Регіонів презентувала солодощі «Raffaello».
    Нехай здійснюються найзаповітніші мрії усіх дітей та лунає їхній щасливий сміх!


Назад