30.05.2012
"КАШТАНИ КИЇВЩИНИ": ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
26 травня на стадіоні "Зеніт" у місті Боярка стартувало ралі для автолюбителів-інвалідів на автомобілях з ручним керуванням "Каштани Київщини-2012". Цьогорічний чемпіонат був особливим. Насамперед тому, що він ювілейний - 5-ий. Особливою була й його присвята до Євро-2012. Однак такий унікальний захід не відбувся б без підтримки багатьох людей. Зокрема, народного депутата України Петра Мельника та голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, під патронатом яких й відбулося ювілейне ралі.
Особливих слів заслуговують й ідейні натхненники проведення заходу - голова Боярського міського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів "Ікар" Галина Оревіна, представники Київського обласного центру фізичної культури і спорту "Інваспорт", Київського міського автомотоклубу та багато інших людей, які вже протягом п'яти років докладають максимальних зусиль, аби ці змагання відбувалися.
Так, учасниками відкриття змагань стали заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський, помічник народного депутата України Петра Мельника Микола Гусятинський, міський голова Боярки Тарас Добрівський та інші представники влади й громадськості. Галина Оревіна у своїй промові щиро подякувала помічнику народного депутата Петра Мельника Миколі Гусятинському за участь в організації змагань, меру Боярки, на землі якої вже не один рік стартує ралі, представникам районної та обласної влади та вручила їм подяки.
Та, мабуть, найбільшою винагородою для самих організаторів змагань став справжній спортивний азарт та запал, які панували на автотрасах. Автолюбителі з особливими потребами демонстрували неабиякий рівень майстерності.  
В ювілейному чемпіонаті взяли участь екіпажі з України, Росії, Білорусії, Німеччини. Змагання серед 22 екіпажів у складі водія і штурмана проводилися у 3 етапи: старт у Боярці, картинг у Києві та слалом у Броварах.
А вже наступного дня, 27 травня, у Національному університеті державної податкової служби України відбулося нагородження переможців авторалі кубками та цінними призами.Назад