24.05.2012
У ПЕТРІВСЬКОМУ ВСТАНОВИЛИ ПОГРУДДЯ ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ
У ПЕТРІВСЬКОМУ ВСТАНОВИЛИ ПОГРУДДЯ ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ
22 травня, у день річниці перепоховання Великого Кобзаря, у Петрівському відбулося відкриття погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку. Ця знаменна подія зібрала на шкільному подвір'ї сільської школи, де, власне, і встановлено пам'ятник, широкий загал. Учасниками заходу стали маленькі та дорослі жителі Петрівського та, звісно, ті, хто доклав максимальних зусиль, аби ця подія в селі відбулася. Зокрема, сільський голова Петрівського Антон Овсієнко, депутати сільської ради, підприємці та митці. Участь у відкритті також взяли народний депутат України Петро Мельник, голова Києво-Святошинської райради Володимир Луцюк, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський та інші поважні гості.
- Вся наша громада не один місяць чекала на цю подію, яку ми вирішили приурочити до річниці перепоховання Великого Кобзаря - Тараса Шевченка. Втілити в життя, на мою думку, такий знаковий для громади проект нам вдалося завдяки об'єднанню зусиль багатьох людей-однодумців, - зазначив у своєму виступі під час відкриття погруддя сільський голова Петрівського Антон Овсієнко. - Місце для встановлення погруддя також було обрано невипадково. Адже школа - це осередок виховання підростаючого покоління. Тому я прагну, аби наші діти берегли та поважали пам'ять свого народу, виховувалися на патріотичних засадах, на вічному слові Великого Кобзаря, - зазначив сільський голова.
Багато щирих та зворушливих слів лунали з вуст учасників пам'ятної події, що додатково підкреслювало її значимість.
"Я бачив багато пам'ятників Тарасу Шевченку в різних країнах світу, та з упевненістю можу сказати, що це погруддя виконано з особливою любов'ю. Хочу відзначити внесок сільського голови Петрівського Антона Овсієнка та громади села, які реалізували такий чудовий проект. Важливо, що саме на території школи встановлено це погруддя, адже саме творчість Тараса Шевченка виховує та гуртує нашу націю", - відзначив під час заходу народний депутат України Петро Мельник, який привітав громаду села із знаменною подією та вручив подяки й грамоти тим, хто взяв безпосередню участь, аби ця подія відбулася в Петрівському.

Інф. "Нового Дня"


Назад