27.05.2012
Святкування 75 років Києво-Святошинського району у Вишневому
Святкування 75 років Києво-Святошинського району у Вишневому

Неймовірне дійство відбулось сьогодні у м. Вишневому Київської області. Сьогодні тут відмічали ювілейну дату - 75 років Києво-Святошинського району. З самого ранку місцеві жителі і гості міста під пісні народних та фольклорних колективів мали змогу придбати та скуштувати багато солодощів і безліч різноманітних домашніх страв серед яких до речі був проведений конкурс. Перемогу вибороли жителі села Лісники!

По обіді, ситі та з гарним настроєм всі гості зібрались біля сцени, де розпочалась офіційна частина свята. Привітати присутніх з цією визначною датою приїхали багато поважних гостей. Михайло Поплавський:

«В цей такий урочистий день побажати самого головного – це здоров’я, оптимізму, віри в завтрішій день і дай Боже, щоб над Києво-Святошинським районом була Божа благодать і добра всім, любові і кохаймося, і посміхаймося Україно!»

Багато добрих і теплих слів лунало зі сцени під час свята. Одним із самих прогресивних, культурних і найкращих районів Київської області вважається Києво-Святошинський. Завдяки відданості і працелюбності тутешніх жителів, в цьому районі підтримуються багато традицій, виростають спортсмени які прославляють свій район не лише в Україні а й за її межами. Тому саме зі слів подяки жителям Олександр Заєць почав своє привітання Києво-Святошинців.

Олександр Заєць:

«Я хочу поздравить всех жителей Киево-Святошинского района с прекрасным днем, 75-ти летием! Хочу особые слова благодарности сказать всем жителям г. Вишневое за их гостеприимность, за их щедрость. Мы все живем в районе как одна семья. Хочу пожелать крепкого здоровья, счастья и удачи. Хочу пожелать так же, чтобы вера всегда оставалась в наших сердцах, чтобы мы верили что прекрасное будущее обязательно будет на нашей земле! Счастья всем, здоровья еще раз и удачи! С праздником!»

Після офіційних виступів і привітань розпочалось справжнє дійство. На сцені із запальними піснями з’явився найспівочіший ректор України Михайло Поплавський. Згодом на сцені з’явилися танцювальні колективи Ренесанс, команда КВК з м. Буча та справжнє шоу показали дівчата з барабанами з Ірпінської податкової академії. Першими від захвату та запальної музики не встояли діти. Саме після їх танців до них приєдналися дорослі.

Жителі міста Вишневого:

«-Как вам праздник?

-Отлично!

-Пожелайте что-нибудь в дальнейшем Киево-Святошинскому району.

- Счастья и удачи! – Любви, процветания! - Процветания! – Чтобы этот район оставался таким же крутым как он есть!»

Після заходу сонця, дорослі, діти та молодь почали збиратися біля стадіону в очікуванні на святковий ювілейний салют. Нічний феєрверк видався на славу, про це свідчили крики радості та захвату від побаченого дійства у небі. Загалом, свято видалось на відмінно не залишивши нікого з поганим настроєм.

Продивитись відеоматеріал


Назад