23.05.2012
Дозвільний центр
Дозвільний центр

Сьогодні Губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк та Голова Києво-Святошинської адміністрації Олександр Заєць відкрили новий, сучасний дозвільний центр. Цей центр дає змогу отримувати дозвільні документи не тільки підприємцям Києво-Святошинського району а й всієї Київської області. З його допомогою дозволи які необхідно отримати від Пожежної інспекції, СЕС, Екологів та багато інших інстанцій ,тепер можна зробити у єдиному вікні даного центру. За ініціативи Президента України та активним діям Києво-Святошинської адміністрації прояви корупції при отриманні дозволів на займання певними видами діяльності відтепер зведені нанівець.

СНХ Присяжнюк

«04:34-04:57 Ці центри це ідея нашого президента для того щоб ми пришвидшили вирішення питань людей і найменше було корупції. Тому що, якщо вирішувати питання чи відкрити підприємство чи взяти якийсь дозвіл, потрібно було людині обійти десятки керівників. »

Тож від тепер отримати дозвіл можна в середньому на протязі 10 календарних днів, однак крім земельних питань, на обробку таких звернень законом передбачено майже 30 днів. В середньому центр оброблятиме близько 700 звернень на місяць, кожне буде виконано чітко в термін відведений законодавством.

Продивитися відеосюжет


Назад