22.05.2012
У Вишневому відкрився перший в Україні спеціалізований завод дитячого харчування
У Вишневому відкрився перший в Україні спеціалізований завод дитячого харчування

Сьогодні у Києво-Святошинському районі а саме у м. Вишневому Київської області відбулась майже історична подія. Сьогодні тут відкрився перший в Україні спеціалізований завод дитячого харчування. На будівництво заводу пішов майже рік і 120 млн. грн. Це стало можливим завдяки іноземним інвестиціям і спільній підтримці Губернатора Київської області та Голові Києво-Святошинської адміністрації Олександру Зайцю які в свою чергу зробили неабиякий вклад у розвиток Київської області.

Новий завод повністю відповідає всім високим європейським стандартам. Молоко та фрукти поставляються на підприємство з екологічно чистих зон України.

На цю урочисту подію серед високопосадовців приїхав і сам надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джон Теффт. Гості привітали всіх присутніх та один одного з успішним завершенням будівництва.

СНХ Анатолій Присяжнюк – Губернатор Київської області.

«Сьогодні це дуже якісне виробництво, сьогодні це додаткові робочі місця, це надходження до бюджету і найголовніше те, що 50 тон в сутки буде виробляти такої продукції. А повірте, це тисячі і тисячі робочих місць які будуть створені на Київщині, тому що це ще раз підтвердження того що тваринництво тримати сьогодні це дуже вигідно».

Перерізати святкову стрічку під час відкриття заводу довірили Анатолію Присяжнюку та наймолодшому учаснику свята – Сашку, сину олімпійської чемпіонки з плавання Яни Клочкової, який і став обличчям компанії. Після екскурсії по заводу Петро Порошенко поспілкувався з журналістами та заявив…

СНХ Петро Порошенко - Міністр економічного розвитку та торгівлі України

«Ми зробили чіткий розрахунок, ми домовились сьогодні з виробниками про те що нам будуть надані відповідні розрахунки – безприбуткові. Коли для бюджету вони погодяться випускати відповідну форму соціального продукту, вона буде мати спеціальне маркування(НЕ ДЛЯ ПЕРЕПРОДАЖУ) і я не виключаю що ця позиція буде, і мої пропозиції будуть підтримані, то ми можемо запустити це в найближчому майбутньому. Півтора, два мільйона дітей, вони мають право для того щоб мати доступ, особливо з незахищених сімей, малозабезпечених сімей мати доступ до якісних, корисних продуктів »

Заключне слово взяв Олександр Заєць, адже саме на території Києво-Святошинського району збудований цей унікальний завод який немає аналогів в Україні.

СНХ Олександр Заєць - Голова Києво-Святошинської адміністрації.

«Сьогодні ми відкриваємо завод з виготовлення дитячого харчування. Завод який випускає широкий спектр продукції дитячого харчування. Завдяки іноземним інвестиціям, ще раз хочу підкреслити – іноземним інвестиціям, було створено на Київщині нові робочі місця, а це означає що будуть сплачені податки, а також будуть ремонтуватися школи і будуватися також нові робочі місця».

Таким чином керівництво заводу запевнило, що вже дуже скоро українські матусі та їх маленькі діти переконаються у сто відсотковій якості національних продуктів дитячого харчування, які ані чим не поступаються імпортним виробникам.

Продивитися відеосюжет


Назад