16.05.2012
МЕДИКИ РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЄВРО-2012
МЕДИКИ РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЄВРО-2012 Основним завданнями медичної служби Києво-Святошинського району є надання медичної допомоги населенню, від своєчасності та якості якої залежить життя, а у подальшому - стан здоров'я, процес реабілітації й повернення людини до активного життя.
Менше місяця залишилось до визначної міжнародної спортивної події -ЄВРО-2012. Проведення спортивного форуму передбачає мобілізацію усіх сил та засобів для сприяння проведенню заходів на належному рівні. Основною цінністю при цьому залишається людське життя та здоров'я. Медики нашого району не залишилися осторонь: інтенсивна підготовка всіх структурних підрозділів Центральної районної лікарні триває вже протягом року.
Києво-Святошинський район є потенційно складним регіоном щодо ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Значна протяжність території, чотири ділянки автомагістралей державного значення, дві гілки Південно-Західної залізниці, транспортні коридори аеропорту "Жуляни", наявність потужної промислової зони з підприємствами, на яких зберігаються отруйні речовини, постійний приріст кількості населення - ось неповний перелік факторів, що можуть сприяти виникненню надзвичайних ситуацій різного рівня.
Мешканці Боярки та Забір'я 11 травня стали свідками проведення медичною службою цивільної оборони масштабних навчань, у ході яких приводились у готовність та розгортались основні сили та засоби медичної служби району для подолання негативних наслідків надзвичайних ситуацій: штаб медичної служби цивільної оборони, Києво-Святошинська станція швидкої медичної допомоги, бригади підвищеної готовності першої та другої черги Державної служби медицини катастроф, стаціонарні відділення Центральної районної лікарні.
Згідно з легендами ("обвал щитів на стадіоні" та "ДТП на трасі - водій не впорався з керуванням, в результаті чого перевернувся мікроавтобус") розроблялись плани та опрацьовувались дії медиків при виникненні на території Києво-Святошинського району масштабних надзвичайних ситуацій зі значною кількістю постраждалих.
У ході проведення навчань з цивільної оборони було перевірено надійність схем оповіщення, відпрацьовувались командно-штабні заходи, перевірялась готовність структурних підрозділів Центральної районної лікарні до дій при виникненні надзвичайних ситуацій, практичні навички щодо надання медичної допомоги постраждалим на високому професійному рівні з використанням новітніх досягнень медичної науки та техніки.
Представники всіх структурних підрозділів медичної служби Києво-Святошинського району продемонстрували свій високий професійний рівень, всі нормативи виконані.
За умови наявності відповідної матеріальної бази медики району до ЄВРО-2012 готові!Назад