13.05.2012
ДО ДНЯ ЄВРОПИ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ МІЖ КОМАНДАМИ ПРЕДСТАВНИЦТВ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ ЄВРО-2012
ДО ДНЯ ЄВРОПИ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ МІЖ КОМАНДАМИ ПРЕДСТАВНИЦТВ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ   ЄВРО-2012  11 травня на стадіоні спортивного комплексу Податкового університету відбулося феєричне спортивне дійство - турнір з міні-футболу серед дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні. Це спортивне свято можна назвати подвійним, адже воно було приурочене до Дня Європи, а ще того дня відбулася презентація першої черги стадіону. Слід зазначити, що нині тут активно ведуться роботи зі спорудження спортивного комплексу, до якого увійдуть басейн та інші необхідні для тренувань та проведення спортивних заходів об'єкти.
Турнір відбувся за ініціативи та під патронатом народного депутата України, ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника.  

Учасників та вболівальників спортивного свята привітали заступник голови Національного агентства з підготовки та проведення ЄВРО-2012 і реалізації інфраструктурних проектів Валерій Жалдак, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниця Кшиштоф Свідек, від Міністерства закордонних справ - заступник директора Департаменту закордонного українства та культурно-гуманітарних питань Віктор Войтович. Учасниками заходу також стали представники органів місцевого самоврядування регіону - міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський, міський голова Вишневого Ілля Діков, Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич, Петрівський сільський голова Антон Овсієнко, Михайлівсько-Рубежівський сільський голова Михайло Рябчук та інші.
Відкрив захід ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник. Він привітав гостей, а також у своїй промові відзначив: "Важливо не тільки те, що наша держава знаходиться в Європі. Головним для нас є створення для українців європейських стандартів життя. Саме це завдання є пріоритетним для влади", - наголосив під час вітального слова Петро Володимирович.
Участь у змаганнях взяли команди Головного управління з обслуговування дипломатичних представництв в Україні; посольства Російської Федерації в Україні; Генерального консульства Республіки Польща; викладачів Національного університету Державної податкової служби України.
Перший удар по м'ячу здійснили народний депутат України Петро Мельник та Генеральний консул Республіки Польща Кшиштоф Свідек. Емоційно та пристрасно підтримували кожну з команд гучними оплесками вболівальники, які того дня зібралися на стадіоні в Ірпені. Шквал радості присутніх викликав кожен із забитих голів.
За результатами зіграних матчів кращим гравцем змагань було визнано Івана Проценка з команди посольства Російської Федерації в Україні, третє місце посіла команда викладачів Національного університету Державної податкової служби України; друге - Генерального консульства Республіки  Польща, "золото" ж здобула команда Головного управління з обслуговування дипломатичних представництв в Україні. Переможці відзначені грамотами, кубками та медалями, про які подбали організатори турніру.
- Символічно, що це свято пройшло менш, ніж за місяць до початку чемпіону з футболу Євро-2012, - зазначив під час розмови із журналістами його головний організатор Петро Мельник. - Наш університет активно співпрацює з навчальними закладами з інших країн Європи. До того ж, перш ніж розпочати спорудження спортивного комплексу, я вивчив досвід інших країн. І хочу вас запевнити, що цей об'єкт буде справді відповідати всім європейським стандартам. Саме реалізація таких проектів є найкращим свідченням того, що в Європі ми є рівними серед рівних, - наголосив Петро Володимирович.Назад