14.05.2012
ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ВИСТАВКА-ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВЩИНА ТУРИСТИЧНА
ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ВИСТАВКА-ФЕСТИВАЛЬ "КИЇВЩИНА ТУРИСТИЧНА На Київщині відбулася дводенна перша Міжрегіональна туристична виставка-фестиваль, в рамках якої представили обласну виставку-ярмарок "Київщина туристична" з нагоди 80-річчя утворення Київської області. На виставці можна було ознайомитися з презентацією туристичних ресурсів Київської області та інших регіонів України і, зокрема, Києво-Святошинського району. Усі учасники заходу мали змогу придбати, як сувенірну продукцію, так і відвідати культурно-розважальну програму, де розігрувалися цікаві подарунки.
Експозиція охоплювала різноманітні розділи туристичної індустрії: сектор туристичного бізнесу, історико-культурна спадщина та культурно-мистецький арсенал, пропозиції у сфері санаторно-курортної справи, індустрії розваг, дозвілля та активного відпочинку.
У ході роботи відбулися семінари з вивчення кращого досвіду у сфері організації сільського зеленого туризму, "круглі столи" на тему "Розвиток, партнерство та співробітництво в туризмі", а також прес-конференція голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка.
- Саме такі виставки повинні проходити у найбільших містах кожного регіону, адже за допомогою подібних фестивалів ми зможемо стимулювати розвиток та демонструвати історію свого народу, культурну спадщину, а також це позитивно впливатиме на міжнародне співробітництво та міжрегіональну інтеграцію в галузі туризму, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Одним з акцентів фестивалю є демонстрація готовності Київщини та інших областей-учасників до прийому фінальної частини ЄВРО-2012, презентації об'єктів, що пропонуватимуться до уваги уболівальників чемпіонату.
Сучасна Київщина характеризується великими туристичними ресурсами. І перш за все, це унікальні і широко відомі далеко за межами України пам'ятки національної та світової історії, серед яких давні поселення, кургани, місця битв, історичних подій та ін. Це яскраво ілюструють пам'ятки епохи трипільської та черняхівської культур, скіфських часів та епохи Київської Русі, доби українського козацтва, українських визвольних війн.
Загалом екскурсійний потенціал включає біля 6 тисяч об'єктів історико-культурної спадщини, з яких 2010 - пам'яток археології, 1164 - пам'ятки історії, 164 - пам'ятки архітектури, більшість з яких це культові споруди XVI-XIX ст.
8 міст Київщини - Біла Церква, Богуслав, Васильків, Вишгород, Переяслав -Хмельницький, Ржищів, Фастів та Яготин занесені до Реєстру історичних поселень міст України, - наголосив Анатолій Йосипович.
У рамках фестивалю відбувся виступ творчих колективів Київщини. Наш район представляли фольклорний ансамбль "Струмочок" з Музич, зразковий хореографічний колектив "Любисток" з Дмитрівки, співачка з Новосілок Наталія Антонович та народний хор "Княжа вольниця" з Білогородки.
Запальні танці та українські народні пісні, які лунали зі сцени, дарували усім відвідувачам фестивалю незабутні враження.
Інф. "Нового Дня"

Назад