10.05.2012
ВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ У ВИШНЕВОМУ
ВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ У ВИШНЕВОМУ До Дня Перемоги у Вишневому відбулося чимало урочистих заходів. Зокрема, 7 травня під час урочистих зборів, які відбулися в актовій залі Вишневої міської ради, вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни - жителів міста.
Свято відкрив міський голова Ілля Діков. Він щиро подякував землякам-ветеранам за їхній внесок у Велику Перемогу.
- Саме ви принесли мир світові і поклали край одній з найжорстокіших воєн ХХ століття, - говорив Ілля Валерійович, вручаючи подяки своїм шанованим землякам.
Присутній на урочистостях депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко доземно вклонився ветеранам і наголосив:
- Я щиро вдячний вам за життя, яке ви подарували нам, вашим дітям та онукам. Я вклоняюся перед вашими подвигами та мужністю. А свою повагу до вас хочу підкріпити реальними вчинками, - зауважив Юрій Володимирович.
І справді, Юрій Цікаленко не був голослівним. Усі учасники святкового заходу отримали від депутата продуктові набори, крім того він подбав про святкове частування, яким завершилися урочистості. До речі, Юрій Цікаленко напередодні свята привітав продуктовими наборами усіх ветеранів Києво-Святошинського району та Приірпіння.
- Ці люди заслуговують на велику повагу з боку нинішнього покоління, - і я вважав для себе за честь привітати з Днем Перемоги кожного із ветеранів, - зазначив Юрій Цікаленко.
Перед ветеранами виступили їхні бойові побратими і всі разом вони ніби перегорнули сторінки пам'яті. Завершився захід святковим концертом, який талановиті вишнівчани приготували для ветеранів.
9 Травня урочистості, присвячені Дню Перемоги, стартували святковою ходою по вул. Жовтневій. Колону очолили барабанщиці - вихованки Вишнівського ЦТДЮ. Ритм барабанного бою, який чергувався зі звуками військового духового оркестру надавали святу неповторного трепету.
Разом з шановними ветеранами та громадськістю міста в колоні крокував міський голова Ілля Діков.
Того дня у місті також відбувся святковий парад, вшанування пам'яті загиблих під час панахиди біля братської могили, частування ветеранів та великий концерт, який розпочався о шостій годині вечора та тривав протягом чотирьох годин. Концерту не бракувало ані виконавців, ані глядачів. Вишнівчан із Днем Перемоги вітали талановита юнь міста, а також гості з сусідніх населених пунктів. Яскраву концертну програму презентували й гості з Ірпеня - виконавці та колективи культурно-мистецького центру "Сузір'я" Національного університету ДПС України. Особисто привітав жителів міста зі святом народний депутат України Петро Мельник. Для вишнівчан він приготував не лише словесні, а й пісенні подарунки.
Пісня "День Победы", яку виконали Петро Володимирович разом із солістами "Сузір'я" та багатьма глядачами концерту, безперечно стала гімном свята. Вона об'єднала усіх учасників заходу та подарувала особливе відчуття піднесеності, без якого не можливе святкування Дня Перемоги.    
Світлана КУДРИК,
фото Євгена ПІКУЛЯ


Назад