10.05.2012
ПЕРЕЗАХОРОНЕННЯ ГЕРОЇВ

Перезахоронення солдат, останки яких було знайдено біля Києва Відбулося у селі Гатне. Завдяки пошуковій групі «Дніпро» та за сприянням Києво-Святошинської адміністрації, було знайдено більше 70-ти останків солдат та 11 з них ідентифіковано. Серед загиблих солдат були бійці з України, Білорусії, Росії і навіть Ізраїлю. Окрім керівництва Києво-Святошинського району, прийняли участь у цьому заході міністр енергетики Юрій Бойко, та губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк.

Вони від щирого серця привітали ветеранів, поклали квіти біля монументу та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Після чого особисті речі загиблих воїнів були віддані їх родичам, речі інших солдат, родичі яких не змогли приїхати на урочисту подію були передані до шкільного музею у с. Гатне.

Після процедури перезаховання загиблих воїнів Анатолій Присяжнюк подякував у сприянні цього заходу Києво-Святошинську адміністрацію і ще раз побажав міцного здоров’я ветеранам.

СНХ Авнатолій Присяжнюк
Відзначити 9 травня і прийняти участь у всіх заходах. І я скажу що Києво-Святошинський взяв на себе велику місію щодо організації перезахоронення, тому що великі пошукові роботи проводяться як раз у Києво-Святошинському районі, великі бої йшли ось тут на цій землі де ми зараз знаходимось. І тому роль керівника, керівництва дуже велика. І я скажу ось цей меморіальний комплекс ми будемо вдосконалювати. Можливо піднімемо танк, можливо піднімемо літак, можливо щось інше.

Загалом на урочисту подію у с. Гатне з’їхалось більше півтисячі людей, де після всіх церемоній, ветеранів годували польовою кашею, наливали наркомовських 100 грамів та співали фронтові пісні.

Продивитися відеосюжет


Назад