10.05.2012
НА ЛІНІЇ ВОГНЮ

Сльози радості переможців та оплески вдячних нащадків лилися біля місць оборони Києва. Ветерани Великої Вітчизняної війни, яких нажаль з кожним роком стає все менше, приїхали у с. Віта-Поштова на святкування 67-ї річниці дня перемоги. Саме там проходили заходи покладання квітів їхнім загиблим товаришам, які мужньо захищали Київ від фашистських загарбників. Це місце було обрано не випадково, саме там проходили бої які увійшли в історію.

Вшанувати пам'ять загиблих солдат і привітати ветеранів, приїхали школярі, родичі, друзі, депутати Верховної Ради та керівництво Києво-Святошинського району.

СНХ Микола Шкаврон
Зараз уже таких ветеранів які дійсно воювали вони у дуже, дуже плачевному стані, на це треба звернути увагу хоч на ці останні роки їхнього життя. Вот зараз ми після цього будемо їхати у Віту- Поштову щоб привітати ветерана який дійсно воював, там йому за 90 років, там подарунки і так далі. Це треба робити не тільки в такий день а кожний день і не забувати про це.

Після урочистої церемонії, всі вирушили у село Віта-Поштова де проживає учасник бойових дій Коваленко Володимир Степанович, який дійшов до Берліна. Його подвіг пам»ятають не лише на батьківщині. Окрім побажань міцного здоров’я та квітів від друзів, родичів та односельчан, від губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка, ветерану подарували новенький холодильник, встановили новий паркан, навели лад на ділянці та зробили ремонт в хаті. Дідуся душили сльози, але він вимовив – Дякую.

Продивитися відеосюжет


Назад