08.05.2012
РЕГІОНАЛИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ
РЕГІОНАЛИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ Напередодні свята Великої Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни - учасників бойових дій особисто привітали перший заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації та голова районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон та заступник голови районної ради, перший заступник голови районної організації ПР Віктор Костина.
Так, посадовці спочатку завітали до Крюківщини, де живе Олександр Андрійович Климов, 1918 року народження. Шановному ветеранові напередодні стало гірше і гостей він зустрів у ліжку. Втім свято Перемоги для нього - це перш за все увага з боку молодшого покоління.
Микола Шкаврон шанобливо потиснув руку представнику героїчного покоління переможців та вручив ветерану вітальні листівки від голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка та районної організації Партії регіонів, а також продуктовий набір.
У Тарасівці Микола Шкаврон та Віктор Костина відвідали Михайла Володимировича Іванчука, 1922 року народження. Ветеран, як справжній козак, зустрічав шановних гостей у сорочці-вишиванці. І пообіцяв присутньому сільському голові Володимиру Сизону взяти участь у сільському святкуванні Дня Перемоги. Привітання від Партії регіонів та подарунок він прийняв з вдячністю та особливо дякував за увагу до ветеранів та, зокрема, до нього.
Приємним моментом став візит керівників районної організації Партії регіонів і для жителя Гатного Микити Павловича Пузька. Ветеран навіть поділився своїми спогадами про війну. Тепле спілкування завершилося потиском руки ветерана та побажанням йому сил і здоров'я. Адже саме його так бракує фронтовикам, котрі пережили на своєму віку чимало випробувань зокрема війною.
Цими днями представники районної організації Партії регіонів відвідали лежачих хворих ветеранів та подякували їм за здобутий та переданий нащадкам мир.
Тетяна ЗУБКОВА,
фото автора


Назад