06.05.2012
РЕГІОНАЛИ ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ
РЕГІОНАЛИ ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ 28 квітня, в День довкілля, на території району відбулося чимало суботників. Серед їх організаторів - органи місцевого самоврядування, громадські організації, підприємства. Та чи не наймасовішими цього дня були суботники, організовані Києво-Святошинською районною організацією Партії регіонів. Так, цього дня активісти прибрали біля ДОТів, що входили до київського укріпрайону. Працювали партійці в Музичах, Неграшах, Чабанах і Новосілках, Гатному, Шпитьках, Вишневому, Віті-Поштовій та Юрівці. Зокрема, в Білогородці під керівництвом сільського голови Миколи Абрамчука було прибрано вулицю Леніна. В Шпитьках - насаджено алею, у Чабанах - влаштовано дитячий майданчик.
Узбіччя траси Боярка-Київ, а саме ділянка дороги від Боярки до Петрівського цього дня також була ретельно прибрана. У суботнику взяли участь місцеві комунальні служби.
Голова районної організації, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шкаврон цього дня вирішив особисто ознайомитися з ходом прибирання території району.
- Сьогодні Боярка мене відверто порадувала, - коментує Микола Іванович. - Дерева і стовпи побілені, узбіччя прибрані від піску та землі. І ось цей суботник також організовано на високому рівні.
І справді дві численні бригади робітників КП "БВГУЖКГ" та КП "Боярка-Водоканал"" ретельно розчищають узбіччя траси від заростів кущів. Тут же стоїть дробарка, яка дробить зрізане гілля на щепу.
Далі Микола Шкаврон разом з начальником відділу розвитку територій та інфраструктури Андрієм Чечилом відвідали Крюківщину.
- Тут іще є над чим попрацювати, - зауважив Микола Іванович, оглянувши санітарний стан Крюківщини. І вирішив трохи допомогти учасникам суботника - своїм однопартійцям, які також зрізали гілля на узбіччі дороги Тарасівка - Крюківщина.
Бригада у складі представників МГО "Молоді регіони" на чолі з головою організації Наталею Костиною, підсилена головою районної ради Володимиром Луцюком та його заступником і першим заступником голови районної організації Партії регіонів Віктором Костиною, впевнено рухалася вперед, залишаючи позаду купи зрізаного гілля.
- Пізніше має приїхати машина, щоб прибрати це гілля, - пояснює Віктор Анатолійович.
Тим часом ми рухаємося далі. Територія Тарасівки залишила гнітюче враження не побіленими деревами та бордюрами, не прибраними узбіччями доріг.
Наступна зупинка - Малютянка. Тут члени сільської організації Партії регіонів на чолі з головою Юрієм Цибіним також влаштували прибирання від сміття узбіччя дороги Малютянка - Боярка. Наймолодший учасник суботника Олексій Цибін з гордістю тримав прапор Партії регіонів, а машини, які пролітали дорогою сигналили учасникам заходу. За словами голови партосередку, суботник завершився смачним пловом та веселим відпочинком.

Тетяна ЗУБКОВА,
фото автораНазад