04.05.2012
У ЦЕНТРІ УВАГИ - ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ
У ЦЕНТРІ УВАГИ - ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося 26 квітня. Тож не дивно, що розпочалося воно хвилиною мовчання на знак поваги до ліквідаторів аварії на ЧАЕС, котрі загинули під час виконання свого професійного обов'язку.
Першим було розглянуто питання про хід проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Києво-Святошинського району. Заступник голови райдержадміністрації Микола Ляшенко повідомив, що в рамках двомісячника було створено районний штаб, а також міські, селищний та сільські штаби в органах місцевого самоврядування. Розроблено плани заходів, заплановано та проведено акції "Посади своє дерево", "За чисте довкілля", "Чистий четвер", до яких залучалися підприємства, установи, організації та громадськість.  
За цей період виявлено 92 несанкціонованих сміттєзвалища, із них 75 прибрано. Вивезено майже 5 тисяч тонн відходів. Приведено до належного санітарного стану 675,4 тис. кв. м прибудинкових територій, 9 парків, 15 скверів, 58 дитячих, 30 спортивних та 16 господарських майданчиків.
У період двомісячника висаджено майже півтори тисячі дерев, 600 кущів, засіяно близько 130 тис. кв. м газонів та 470 кв. м квітників. До великодніх свят було прибрано 25 кладовищ, 21 братська могила, 14 меморіальних комплексів та 27 місць почесних поховань. Прибрано 227,8 тис. кв. м вулиць і доріг комунальної власності, 45,19 тис. кв. м тротуарів, 171 зупинка громадського транспорту. На заходи з благоустрою було витрачено більше 200 тис. грн.
- Роботи проведено немало, про це говорять цифри, але результат нас не задовольняє, - наголосив Микола Ляшенко. - Оскільки територія району досі належним чином не прибрана, що особливо актуально з огляду на наближення Євро-2012.
Головний санітарний лікар Євген Ковнацький підтвердив той факт, що з саночисткою території району, незважаючи на докладені зусилля, ситуація досі складна. Лише кілька населених пунктів заслуговують на оцінку "задовільно". І на підтвердження своїх слів вручив голові райдержадміністрації чималий стос фотографій із зображенням смітників та сміттєзвалищ, неприбраних водойм, вулиць та доріг тощо, розташованих на території району.
Голова райдержадміністрації Олександр Заєць, підбиваючи підсумки обговоренню, зауважив, що після 9 травня буде зроблено ще один об'їзд населених пунктів і після цього зроблено відповідні висновки.
Про підсумки виконання Програми економічного, соціального і культурного розвитку Києво-Святошинського району за перший квартал 2012 року доповів керівник управління економіки В'ячеслав Клименко. Було названо підприємства, які збільшили обсяг виробництва, а також ті, що зменшили - зокрема ТОВ "Інтеркабель", ВАТ "Укрцукортеплоізоляція", ТОВ "Боярські ковбаси". Серед названих причин - зменшення замовлень на відповідну продукцію. Зупинився доповідач на результатах роботи агропромислового сектора - обсяг реалізованої продукції за І квартал становить 9 млн. 100 тис. грн. Інформацію члени колегії взяли до відома, з цього питання було прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.
Про дотримання вимог чинного законодавства підприємствами, установами та організаціями району за результатами перевірок стану їх фінансово-бюджетної дисципліни доповів начальник Києво-Святошинської об'єднаної державної фінансової інспекції Віталій Зубченко. За його словами за період з грудня 2011 по березень 2012 року перевірено 10 бюджетних установ. У ході контрольних заходів на 8 підприємствах виявлено порушень на загальну суму 745,72 тис. грн. За результатами перевірок усунуто фінансових порушень на загальну суму 2027,96 тис. грн.
За результатами ревізій фінансово-господарської діяльності, проведеної в бюджетних установах та організаціях, встановлено порушень на загальну суму 691,99 тис. грн., з них усунуто на загальну суму 351,11 тис. грн. З приводу наданої інформації прийнято відповідне розпорядження голови райдержадмініністрації.
Про організацію відпочинку дітей, що навчаються в загальноосвітніх закладах району, влітку 2012 року доповів Анатолій Драчук. Він повідомив, що цього літа заплановано оздоровити 12433 дитини. Чимало уваги приділено питанням організації відпочинку дітей у пришкільних таборах.
На завершення було розглянуто питання про роботу комунальних позашкільних навчальних закладів дитячих шкіл мистецтв Києво-Святошинського району.
Підготувала
Світлана КУДРИК,
фото автора

Назад