07.05.2012
В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!
В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ! Майже на місяць раніше, ніж зазвичай, згідно наказу Міністерства освіти та науки, для одинадцятикласників нашої країни пролунав останній дзвоник. Таке рішення було прийнято у зв'язку з наближенням футбольного чемпіонату Євро 2012. Тож 3 травня для 750 одинадцятикласників нашого району пролунав останній дзвоник.
Щемливе прощання з дитинством відбулося і для випускників Боярської ЗОШ №3. Першокласники та майже дорослі юнаки й дівчата були головними дійовими особами цього незабутнього дійства. Молодші школярики, хвилюючись, нагороджували своїх старших товаришів медалями і дарували їм квіти, випускники дякували вчителям - своїм класним керівникам, батьки крадькома витирали сльози.
Зі сцени лунали напутні слова та добрі побажання. З особливим щемом прощалися з рідною школою учасники команди КВК - переможця численних конкурсів найвищого рівня.
Приємним моментом стало вручення грамот випускникам, які показали високий рівень знань та досягли значних успіхів у навчанні. До привітань на адресу випускників приєдналася і представник народного депутата України Петра Мельника, яка за його дорученням, вручила подяки переможцям конкурсу "Кращий учень місяця", започаткованого в навчальних закладах району Петром Володимировичем.
Ось зі сцени лунають останні акорди пісні у виконанні кавеенщиків і на майданчик вибігають першокласники з м'якими іграшками в руках. Через символічний коридор, утворений малечею, проходять випускники, які раптом відчули себе дорослими. Адже дитинство залишилося за порогом рідної школи. У небо вилітають яскраві червоні, у вигляді великих сердець, кульки. І нарешті лунає останній дзвоник...
Як повідомив керівник відділу освіти райдержадміністрації Микола Івашко, вже 4 травня для випускників почалася державна підсумкова атестація, яка завершиться 10 травня. А 12-13 травня у школах району відбудеться вручення атестатів випускникам. Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників, які вирішили вступити до вищих навчальних закладів, відбудеться 15 травня у чотирьох пунктах тестування.
В добру путь, дорогі випускники. Нехай цей день буде для вас незабутнім...

Світлана КУДРИК

Назад