07.05.2012
ПЕТРО МЕЛЬНИК РОЗПОВІВ ГРОМАДІ КРЮКІВЩИНИ ПРО ЗРОБЛЕНЕ
ПЕТРО МЕЛЬНИК РОЗПОВІВ ГРОМАДІ КРЮКІВЩИНИ ПРО ЗРОБЛЕНЕ Свій звіт Петро Мельник розпочав з інформування мешканців села про законодавчі ініціативи, які він лобіював у парламенті. "Я реалізував декілька державних соціальних програм, які працюють на добробут мешканців як Ірпінського регіону, так і Києво-Святошинського району", - сказав Петро Мельник.
За ініціативою народного депутата майже за рік була реалізована державна програма щодо закупівлі медичного обладнання на суму 85 млн. 152 тис. грн. для медичних закладів Києво-Святошинського району, Ірпінського регіону та Бучі. Програма була підтримана Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, міністром фінансів та головою Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Присяжнюком. За активної участі районної влади медичне обладнання було встановлено у медичних закладах. Києво-Святошинський район отримав медичне обладнання на сумму 52 млн. грн. Тепер мешканці району можуть безкоштовно отримувати медичні послуги у районній лікарні, що знаходиться у Боярці.
Далі народний депутат відповів на запитання присутніх. Зокрема, Петро Мельник доповів жителям села, що у поточному році є намір реконструювати дошкільний навчальний заклад "Барвінок" за державний кошт - за ініціативою депутата з центрального бюджету України планується виділити 4 млн. грн. на ці роботи.
Інф. "Нового Дня"

Назад