07.05.2012
Весняна толока
Весняна толока

28 квітня у Києво-Святошинському районі в рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів відбулася весняна толока. У данному заході взяли участь представники виконавчої, законодавчої органів влади, комунальні служби, а також студентська та учнівська молодь, громадські організації, мешканці району.

Особливу увагу було зосереджено на розчищенні лісосмуг вздовж магістральних трас району, кронуваню та побілці дерев, ліквідації чагарників, очищенню території від сміття, прибиранню прибудинкових територій.

Так, завдяки вдалим та злагодженим діям було вивезено 612 тон сміття, побілено 1669 одиниць і кроновано 397 одиниць дерев, та вирублено 46808 квадратних метрів чагарників.

Керівництвом райдержадміністрації були позитивно відмічено організаційний підхід у таких населених пунктах: м. Боярка, с. Віта-Поштова, с. Крюківщина. Не дивлячись на масовий організаційний процес по проведення благоустрою, є необхідність п’ятого травня повторно провести даний захід, і цим самим підтримати всеукраїнську акцію «За чисте довкілля», щоб територія Києво-Святошинського району була ще охайнішою, чистою і зразковою, для цього буде докладено максимум зусиль, як керівництвом району, так і представниками органів місцевого самоврядування.


Назад