03.03.2020
У Києво-Святошинській РДА проведено апаратну нараду
У Києво-Святошинській РДА проведено апаратну нараду

3 березня відбулася апаратна нарада під керівництвом в.о. голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика, за участі голови Києво-Святошинської районної ради Дмитра Гусятинського, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.
4.jpg

Під час наради Вишневий міський голова Ілля Діков прозвітував про роботу зі зверненнями громадян за підсумками 2019 року.
2.jpg

Начальник Києво-Святошинського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Козленко доповів про роботу відділу за підсумками 2019 року. Він зазначив, що в районі створено та функціонує 4 місцевих пожежних команди, на утримання яких в 2019 році було виділено 4 млн 457 тис. 700 грн. Крім того, відповідно до «Цільової програми захисту населення і територій Києво-Святошинського району Київської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки» було заплановано створення в 2019 році двох місцевих пожежних команд в селах Горенка та Михайлівська-Рубежівка, на даний час інформація стосовно створення відсутня. Тож було наголошено керівникам органів місцевого самоврядування на актуальності питання щодо створення місцевих пожежних команд у зв’язку зі зростання кількості населення в районі та збільшенням ризику виникнення пожеж.
5.jpg

Про взаємодію та співробітництво між райдержадміністрацією та громадськими організаціями за підсумками 2019 року присутніх поінформувала завідувач сектору інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю РДА Анна Маркіна.
6.jpg

Окрему увагу приділили результатам проведення рейдів на території району. Начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Ірина Бурхан звернула увагу керівників органів місцевого самоврядування на необхідність покращення роботи соціальних працівників на місцях у напрямку посилення контролю за сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
8.jpg

Наостанок начальник відділу культури і спорту райдержадміністрації Дмитро Гончаренко привітав жінок району з прийдешнім святом весни та запросив на урочисті заходи, які відбудуться 5 березня в районному будинку культури с. Новосілки.
10.jpg
7.jpg

Назад