17.02.2020
У районі відзначили 31 річницю з дня виведення військ з Афганістану
У районі відзначили 31 річницю з дня виведення військ з Афганістану Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми віддаємо шану мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, призваних до лав Радянської Армії з України, учасників бойових дій на території інших держав, усіх, хто боронив мир та спокій у «гарячих точках» світу.

Районні урочистості з цієї нагоди розпочалися у Вишневому біля пам’ятника воїнам-афганцям. До присутніх звернулися голова Києво-Святошинської організації УСВА Лариса Козленко, начальник управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА Сергій Черток, Вишневий міський голова Ілля Діков, голова Вишнівської міської організації УСВА Олег Свінціцький та голова Боярської міської організації УСВА Анатолій Глушко.

Продовжилися урочистості в районному будинку культури с. Новосілки. Чудовий концерт подарували присутнім народний аматорський колектив «Горлиця» Тарасівського будинку культури і вокальний ансамбль «Мальви» районного будинку культури.
Нагороди вручили начальник відділу культури, молоді та спорту Києво-Святошинської РДА Дмитро Гончаренко, військовий комісар Києво-Святошинського райвійськкомату Олексій Чумак та голова Києво-Святошинської районної організації УСВА Лариса Козленко.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Автор фото: Радіслав Кокодзей




Назад