12.02.2020
Інформація для учасників антитерористичної операції
Управлінням соціального захисту населення Києво-Святошинської районної державної адміністрації відповідно до наказу начальника управління від 12.02.2020 № 11 включено до переліку субʼєктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні санаторії:
1.    ТОВ «Золота Нива», який знаходиться за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Чорноморська, 16.
2.    ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», який знаходиться за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а.

Запрошуємо постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях звертатися до управління за адресою:
м. Київ, вул. Янтарна, 12-А, каб. 25, тел. (044) 450-05-03.

Назад