11.02.2020
Відбулася апаратна нарада РДА
Відбулася апаратна нарада РДА 11 лютого відбулася апаратна нарада під керівництвом в.о. голови Києво-Святошинської РДА Михайла Лєзніка, за участі керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування, запрошених.
На початку наради Михайло Лєзнік представив присутнім новопризначеного військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Олексія Чумака (призначений на посаду наказом командувача Сухопутних військ Збройних сил України від 09.01.2020 № 5, до виконання функціональних обов’язків приступив з 24 січня 2020 року).
2.jpg
12.jpg

Під час наради з питань роботи зі зверненнями громадян за підсумками 2019 року особисто прозвітували: Петропавлівсько-Борщагівський сільський голова Олексій Кодебський, Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, начальник Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Мельниченко, директор Києво-Святошинського територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Зінаїда Блик.
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Крім того, начальник Києво-Святошинського відділу ДМС України у Київській області Олександр Погрібний також детально розповів про проведену відділом роботу у минулому році.
8.jpg

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях району інформував начальник управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА Сергій Черток.
9.jpg

Досить інформативною стала доповідь щодо профілактики інфекційних захворювань у Києво-Святошинському районі. Детальну статистику захворюваності навела завідувач відділення організації епіддосліджень Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентина Ліпчанчук. Вона повідомила, що протягом січня 2020 року до відділення організації епідеміологічних досліджень Києво-Святошинського РВЛД надійшло 308 термінових повідомлень про випадки з підозрою на інфекційні захворювання. Фахівцями відділення у 191 осередку інфекційних захворювань проведено епідеміологічне розслідування причин виникнення інфекційних захворювань та організовані необхідні протиепідемічні заходи.
10.jpg

Наостанок голова Правління фонду розвитку публічно-приватного партнерства в Україні Сергій Козін розповів присутнім про можливості публічно-приватного партнерства як інструмент розвитку територіальних громад.
11.jpg
3.jpg

Назад