23.04.2012
ФК "Вишневе" - переможець малого кубка І.Яремчука

Нещодавно у Деснянському районі Києва пройшов футбольний турнір на Кубок відомого футболіста, півзахисника київського "Динамо", майстра спорту міжнародного класу та заслуженого майстра спорту СРСР, триразового чемпіона СРСР, триразового володаря Кубка СРСР, володаря Кубка Кубків (1986 р.) Івана Яремчука.

У змаганнях взяли участь 20 команд Ліги "Футбол проти наркотиків і криміналу". Серед них - і футбольний клуб "Вишневе" (тренер Володимир Шумунов).

Перемігши у фінальному матчі з рахунком 4:2 київську команду "АВ "Центр", наші футболісти вибороли Кубок, кияни стали другими, а команда "Молодість" посіла третє місце.

Не забули судді відзначити і кращих гравців, серед яких кращий бомбардир ФК "Вишневе" Олександр Стеховський. Усі призери отримали медалі, грамоти, кубки, дипломи Деснянської в м. Києві райдержадміністрації, Федерації футболу Києва та Федерації футболу України. Представникам команд було урочисто подаровано колекційні книги про історію київського "Динамо".

Присутня на урочистій церемонії нагородження голова комісії з питань ЄВРО-2012 при КМДА Сніжана Держановська зазначила, що Ліга "Футбол проти наркотиків і криміналу" буде задіяна у присвячених ЄВРО-2012 спортивних заходах. Отже, маємо переконання, що саме наш футбольний клуб "Вишневе" як призер Малого Кубка Івана Яремчука гідно представить місто на міжнародній арені.

Залишається лише додати, що мета проведення турніру - об'єднати прихильників футболу в одну велику, дружню сім'ю. Адже спорт об'єднує всіх - незалежно від віку та соціального статусу. Саме спорт - головна складова здорового способу життя, а здоровий спосіб життя - найкращі ліки від будь-яких хвороб.