14.01.2020
Проведено апаратну нараду в Києво-Святошинській РДА
Проведено апаратну нараду в Києво-Святошинській РДА 14 січня відбулася апаратна нарада під керівництвом виконувача обов’язків голови адміністрації Артема Кошика, за участі заступника голови адміністрації Михайла Лєзніка, керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.

Під час наради про проведену роботу зі зверненнями громадян у 2019 році прозвітувала Княжицький сільський голова Олена Шинкаренко.

У своїй доповіді про роботу зі зверненнями громадян начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації Наталія Савченко повідомила, що Центром надання адміністративних послуг Києво-Святошинської РДА надається 116 видів послуг. За минулий рік через ЦНАП було прийнято загалом 100180 звернень, з яких: надано послуг – 49664, опрацьовано контрольних карток райдержадміністрації 715 та 24 звернення громадян, що надійшли через Урядову гарячу лінію; опрацьовано звернень по вхідній кореспонденції центру – 1126; направлено 2859 вихідних листів; прийнято на облік реєстраційних справ по об’єктам нерухомого майна – 42750; прийнято на облік реєстраційних справ юридичних та фізичних осіб – підприємців – 5509; проведено вилучень реєстраційних справ на ухвали судів правоохоронними органами – 392.
Варто зазначити, що у 2019 році за рахунок надання адміністративних послуг через ЦНАП при Києво-Святошинській РДА до районного бюджету загалом надійшло коштів у сумі 3 млн 217 тис. 812 грн.

Про стан проходження опалювального сезону в населених пунктах району та утримання автомобільних доріг місцевого значення поінформував начальник відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами адміністрації Руслан Бадікін.

Військовий комісар Києво-Святошинського районного військового комісаріату Олег Гончарук доповів про стан військового обліку за підсумками минулого року та надав пропозиції щодо його поліпшення у 2020 році.

Крім того, начальник відділу культури, національностей та релігій адміністрації Дмитро Гончаренко інформував присутніх про підготовку заходів з нагоди відзначення в районі Дня Соборності України.

Наостанок діти району порадували присутніх веселими щедрівками та побажали щастя й миру усім у новому році.

2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG


Назад