09.01.2020
До відома громадськості
До відома громадськості У 2020 році за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Українською федерацією самозахисту відбудеться освітній проєкт «Школа інструкторів екстремології».

Проєкт проводиться з метою  навчання та підготовки молоді до реальних викликів життя та екстремальних ситуацій. Також учасники освітньої програми матимуть корисні навички для роботи в сферах пов'язаних з високим ризиком для життя, силових структурах та в секторах пов'язаних з безпекою.

В межах проведення заходу передбачається проведення 6-ти дводенних семінарів протягом року, в яких будуть поєднані лекції та тренування, а також самостійна робота учасників в супроводі інструкторів.

Перший семінар відбудеться в період з  5 січня по 5 лютого 2020 р. Учасники ознайомляться з детальною програмою занять, отримують домашні завдання.

Основний етап заннять  5 лютого -5 липня 2020 р. Проведення чотирьох дводенних семінарів. Перевірка виконання самостійних робіт, розданих завдань.
Закінчення 5 серпня - 5 жовтня 2020 р.

Проведення шостого дводенного семінару, проведення екзаменування, видача посвідок учасникам курсу.
Вищезазначений проєкт спрямований на молодь віком 18-25 років, що цікавиться психологію, безпекою, спортом, роботою в силових відомствах та веде активний спосіб життя.

Реєстрація відбувається за посиланням:
https://forms.gle/6UGdXTowR2NtYZKu9
Співбесіда проходить в два етапи - перша співбесіда проходить по телефону, а друга при зустрічі до 26 січня 2019 року.

Більш детальна інформація за посиланням: https://ekstremologiya.com/shkola-instruktora-ekstremolohiyi

Контакти:
Srub@ukr.net
Куриленко Дмитро +380 93 3349854
Dmytrohp@gmail.com

Більше про подібні наші заходи:
https://ekstremologiya.com/ukr#contact
https://www.facebook.com/srub.tc
https://www.facebook.com/asuruacom/
https://www.instagram.com/srub.official  
Назад