26.12.2019
Відбулося засідання Громадської ради при Києво-Святошинській РДА
Відбулося засідання Громадської ради при Києво-Святошинській РДА 24 грудня відбулося засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.
Засідання відкрив заступник голови Києво-Святошинської РДА Михайло Лєзнік. Він повідомив членів Громадської ради, що сьогодні 24 грудня депутатами прийнято районний бюджет 2020, а також поінформував про інші рішення, прийняті на сесії Києво-Святошинської районної ради.
Також він надав відповіді на усі запитання членів Громадської ради, зокрема про монетизацію пільг, соціальні гарантії учасникам АТО/ООС, щодо введення в експлуатацію новобудов, пожежну безпеку в навчальних закладах, дорожні розв’язки, утилізацію сміття, електропостачання; проблему безпритульних, про скорочення штату РДА та ін.
Голова громадської ради Ольга Квасова звітувала про проведену Громадською радою роботу в 2019 році та ознайомила присутніх про план роботи на 2020 рік та орієнтовний план консультацій з громадськістю.
Заслухали та взяли до відома інформацію голів комітетів Громадської ради про проведену роботу.
Крім того, голова громадської спілки Всеукраїнський рух «Батьківське серце» Віровцев В.Ю. поінформував про участь у Всеукраїнській акції вшанування пам’яті батьків, які загинули під час війни на сході України, в межах започаткованого всеукраїнського руху «В пам’ять про Героїв…», шляхом вручення дітям загиблих пам’ятних відзнак-кулонів «Батьківське серце». Він інформував, що вже трьом дітям району зазначених категорій вручено кулони, інші планується вручити у січні 2020 року.
Наостанок Ольга Квасова ознайомила присутніх із заявою ГО «Добровольці» про вихід їх представника Демиденко Г.П. зі складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА. Повідомила, що Демиданко Г.П. очолювала комітет Ради з питань захисту прав військовослужбовців та їх сімей, з питань учасників АТО (ОСС), волонтерського руху та внутрішньо-переміщених осіб. Нагадала присутнім, що на Першому засіданні Громадської ради від 4 квітня 2019 року шляхом відкритого рейтингового голосування на посаду голови комітету було запропоновано дві кандидатури: Демиденко Г.П. та Свінціцького О.В. Тому запропоновано заяву ГО «Добровольці» задовольнити та обрати новим головою комітету Свінціцького О.В.
Також членами Громадської ради підтримано пропозицію проаналізувати статистику відвідувань засідань членами Ради та винести це питання на розгляд комісії з питань регламенту та етики Громадської ради.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Назад