17.12.2019
Для дітей соціально незахищених категорій в районі будуть проведені новорічно-різдвяні розважальні заходи
Для дітей соціально незахищених категорій в районі будуть проведені новорічно-різдвяні розважальні заходи Відбулася апаратна нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Михайла Лєзніка, за участі керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.
Під час наради про проведену роботу зі зверненнями громадян прозвітували голови сільських рад: Забірської – Олеся Бондаренко, Святопетрівської - Антон Овсієнко, а також начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко.
Про роботу відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації за підсумками 11 місяців 2019 року доповіла в.о. начальника відділу Яна Мазур.
Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Дмитро Яворський поінформував про роботу сектору у поточному році.
Наостанок заслухали інформацію щодо підготовки до святкування Дня Святого Миколая, Новорічних і Різдвяних свят у Києво-Святошинському районі. Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко повідомив, що 19 грудня у залі Вишневої міської ради, до Дня Святого Миколая для діток буде проведений районний соціальний захід, під час якого відбудеться театралізоване дійство, будуть вручені солодкі подарунки.
Крім того, 24 грудня у районному будинку культури (с. Новосілки) заплановано проведення районних розважальних заходів соціального спрямування для дітей, якими опікуються соціальні служби району (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти учасників антитерористичної операції). Відбудеться показ дитячої вистави «Пригоди Буратіно в Новорічну ніч» театральної студії «Artaction», дітям будуть вручені новорічні подарунки.
Також виїзні соціальні новорічні вистави театральної студії районного будинку культури «Artaction» відбудуться у січні 2020 року: у с. Музичі – 11 січня, у м. Вишневе – 12 січня, у с. Білогородка – 13 січня.
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Назад