03.12.2019
Презентація роботодавця – дієвий захід з підбору працівників
Презентація роботодавця – дієвий захід з підбору працівників Для задоволення попиту підприємства у робочій силі 28 листопада 2019 року в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця  АТ «КИЇВОБЛГАЗ».
Основний напрямок діяльності підприємства : постачання природного газу населенню, установам і організаціям бюджетної сфери та промисловим споживачам.
Начальник управління з персоналу Гляцевич Анна Ігорівна надала інформацію присутнім про компанію, акцентувала увагу на тому, що в своїй діяльності «Київоблгаз» дотримує високі стандарти в питаннях соціальної та кадрової політики.
Начальник відділу кадрів Скоробагатько Тетяна Андріївна проінформувала присутніх про вакансії, посадові обов’язки, умови праці,  графік роботи, ознайомила з вимогами до претендентів на ці вакансії та рівнем заробітної плати. Інспектор відділу кадрів Бондаренко Вікторія Олександрівна розповіла про можливість проходження навчання безпосередньо на робочому місці.
Старший майстер групи експлуатації мереж Дмитренко Світлана Петрівна надала ґрунтовні відповіді на всі питання щодо відкритих вакансій.
Такі заходи дають можливість шукачеві роботи ознайомитись безпосередньо з роботою підприємства, наявність вакансій, а роботодавцеві підібрати кандидатуру на заміщення вакантної посади.Назад