29.11.2019
Дмитро Гусятинський очолив Києво-Святошинську районну раду
Дмитро Гусятинський очолив Києво-Святошинську районну раду 28 листопада в ході чергової 40-ї сесії Києво-Святошинської районної ради депутати обрали нового голову. Очільником районної ради став Дмитро Гусятинський, котрий до сьогодні виконував обов`язки голови.

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Олександр Однороманенко, в.о. голови райдержадміністрації Артем Кошик, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники органів місцевого самоврядування, управлінь та відомств, громадськість.

Всього кандидатів було 4: Дмитро Гусятинський, Людмила Шевчук, Євген Спіров і Владислав Данченко. Кандидатура Дмитра Гусятинського отримала більшість голосів районних обранців у другому турі таємного голосування.

Окрім того, депутати погодили зміни до бюджету, відповідно до яких КУ «Дитяче харчування» виділили 2 млн гривень. Як пояснив голова бюджетної комісії Олександр Паламарчук, за наявності обґрунтованих розрахунків КУ, районна рада виділить кошти додатково. На разі, в установі проведуть аудит і ревізію. Також направили кошти на заробітну плату освітянам, медикам і працівникам культури. Погодили зміни до кількох важливих районних програм, що направлені на допомогу соціально вразливим верствам населення, зокрема, дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, дітям, позбавленим батьківського піклування, ветеранам бойових дій на сході України. Затвердили й Програму компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян (жителів Києво-Святошинського району) на залізничному транспорті приміського сполучення на 2019-2020 роки.

Наостанок, депутати районної ради підтримали звернення Андрія Вентова направити депутатський запит до ПрАТ «Київобленерго» з проханням надати розрахунок дозволеної потужності в навчальних закладах Києво-Святошинського району . Це допоможе закладам освіти при переході на фінансову автономію заключити договори з підприємством.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
5.jpg


Назад