18.04.2012
Змагалися веселі та кмітливі
Змагалися веселі та кмітливі

В актовій залі Вишнівської міської ради під патронатом міського голови Іллі Дікова пройшов фестиваль клубів веселих і кмітливих, організатором якого стала Перша українська школа КВК.

Представник цієї громадської організації Влад Стефанов повідомив:

- Змагалися команди шкіл №№ 2, 3 і 4. Як гості прибули збірні Київського політехнічного інституту та міста Вишневого, що було передбачено проектом, автором якого став засновник Першої української школи КВК, її директор, п'ятиразовий чемпіон Європи з метання диска Іван Гришин.

- Чим керувався Іван Євгенович при виборі гостей вечора?

- Рівень згаданих колективів надзвичайно високий. Досить згадати, що збірна Вишневого нещодавно повернулася з Одеси, де на фестивалі Центральної української ліги КВК зайняла перше місце. Це досить почесна перемога, що далася в результаті напруженої боротьби між найсильнішими представниками не тільки України, а й Білорусії та Росії. Завдяки такому успіхові спортсмени нашого міста автоматично долучилися до півфінальних змагань. Звісно, у такої сильної команди є чому повчитися шкільним гравцям.

- Яким же чином посприяє навчанню цей фестиваль?

- Спостереження за грою дає можливість більш досвідченим визначити сильні і слабкі місця колег, зробити серйозні зауваження, дати корисні поради, що посприяє швидшому усуненню недоліків, більш впевненому просуванню по сходинках майстерності.

За рішенням авторитетного журі перше місце на вишнівському фестивалі КВК зайняла команда середньої школи № 4, на друге вийшли веселі і кмітливі школи № 2, третє дісталося учасникам із ЗОШ №3.

- Чим ви пояснили б такий вагомий успіх вашої команди? - на це запитання педагог-організатор Вишнівської ЗОШ № 4 Ольга Логачова відповіла:

- Ми перемогли, бо дуже хотіли цього. Звичайно, таке ж бажання було і в інших учасників фестивалю. Але мене не покидає захоплення тим ентузіазмом, з яким готувалися до змагань багато наших вихованців, з яким піднесенням поспішали вони на тренування! З класної кімнати, де воно проходило, раз-по-оаз виривалися вибухи сміху. Відразу визначилися критерії оцінки: кожен жарт має бути якомога коротшим і якнайсмішнішим. Ситуації, в які потрапляють герої, не можуть бути штучними, те, що розсмішить публіку, має бути природним, як саме життя. Фестиваль показав: ми не помилилися....

- Хай ваші веселі і кмітливі якомога частіше перемагають!

- Спасибі за добрі побажання!

Сторінку підготував

Василь ЗАЄЦЬ,

фото Євгена ПІКУЛЯ


Назад