28.11.2019
Відводять несправну техніку: розкрита "махінація" бойовиків
В процесі розведення сил на Донбасі окупанти пішли на хитрість – завезли на передову несправну техніку і видають її евакуацію за виведення військ. А тим часом бойовики підсилюють позиції забороненим озброєнням. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
Командування ЗС РФ вживає заходів для запобігання зниженню боєздатності передових підрозділів з'єднань і частин "1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ". Зокрема, зросла інтенсивність тренувань з управління вогнем артилерійських розрахунків підрозділів, розташованих поблизу ділянок розведення сторін.
Крім того, в темний час доби приховано переміщається на нові позиції озброєння, яке підлягає відводу від лінії розмежування. При цьому в залишених окопах противник розміщує несправну техніку, евакуацію якої намагається видати за виконання домовленостей з її відведення.
Для того, щоб приховати ці "махінації", російське командування обмежило допуск представників ЗМІ до лінії розмежування під виглядом загрози обстрілу підрозділами Об'єднаних сил.


Назад