26.11.2019
Професіографічна екскурсія для учнівської молоді
Професіографічна екскурсія для учнівської молоді 20 листопада, з метою орієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії, Києво-Святошинський районний центр зайнятості для учнів Шпитьківської загальноосвітньої школи організував професіографічну екскурсію до ТОВ «МАРАМАКС» – завод з виробництва картонної упаковки і P.O.S матеріалі який працює з 2001 року.
Професіографічна екскурсія для школярів – це важливий захід для розширення знань, уявлень про професії, підприємства, організації для більш усвідомленого підходу до вибору, орієнтації майбутньої професії, отримання високої кваліфікації.
Під час екскурсії для учнів були створені умови, при яких вони змогли  спостерігати за практичною роботою працівників високої кваліфікації безпосередньо на їхніх робочих місцях. Таке спостереження індивідуального трудового процесу звичайно зробило на учнів сильне враження. Також під час спостережень в учнів виникали питання, на які вони одразу отримували відповіді. Дітям було надано інформаційні роз’яснення щодо умов праці, необхідних навичках та кваліфікацій для результативного виконання поставлених цілей. Школярів ознайомили з різноманітними професіями від працівника цеху до керівника підприємства.
Такі заходи є корисними для майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів, вони підвищують інформованість щодо пропозицій майбутнього професійного вибору.

Назад