25.11.2019
Підготовка до нового бюджетного року триває
Підготовка до нового бюджетного року триває Сьогодні, 25 листопада відбулася робоча нарада під керівництвом в.о. голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика, за участі заступника голови адміністрації Михайла Лєзніка, керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, головних розпорядників бюджетних коштів в районі та керівників структурних підрозділів адміністрації.
Начальникам управління фінансів та відділу економічного розвитку і торгівлі РДА доручено підготувати проєкти районного бюджету та Протрами економічного, соціального та культурного розвитку на 2020 рік, з метою розгляду їх на засіданні колегії, яке відбудеться 5 грудня. Керівникам структурних підрозділів РДА також необхідно підготувати проєкти програм по усім важливим галузям життєдіяльності району на наступний рік.
Окремо зупинились на питаннях культури і спорту. Зокрема, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко поінформував присутніх про хід підготовки до професійних свят і пам’ятних дат, а також новорічно-різдвяних заходів для дітей і дорослих, запланованих на грудень 2019 року.
Крім того, завідувач сектору молоді та спорту РДА Оксана Вихованець повідомила, що 1 грудня у м. Боярка заплановано щорічний легкоатлетичний пробіг.
Обговорили також питання освіти, медицини, соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, надання адміністративних послуг тощо.
IMG_5473.jpg
IMG_5458.jpg

Назад