17.04.2012
Борються за кубок Євро-2012
Борються за кубок Євро-2012

Нещодавно юні футболісти з Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ довели, що вони гідні відстоювати честь Києво-Святошинського району у турнірі Національного кубка шкільного футболу Євро-2012.

Для довідки: Наймасовіший в історії України футбольний турнір серед учнів середніх навчальних закладів проводиться вперше і приурочений фінальному турніру Чемпіонату Європи-2012.

Також створено Всеукраїнський оргкомітет Національного Кубка шкільного футболу України Євро-2012, який очолив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесников. Організатор Національного Кубка - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту за підтримки Федерації футболу України.

Фінальні змагання районного етапу відбулися 30 березня на стадіоні Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ. Там зустрілися переможці відбіркового туру: команди Тарасівської ЗОШ та Вишнівської ЗОШ №2, а також Боярської ЗОШ №2 та господарі.

Хлопці залюбки ганяли м'яча по прекрасному полю зі штучним покриттям. На думку директора школи Миколи Татуревича, стадіон у Петропавлівці - один із кращих не лише в районі, а й в області. Саме тому це поле й обрали для проведення змагань.

Тим часом вчитель фізкультури Юрій Тосіч і тренер петропавлівських юних футболістів Леонід Гусин уважно спостерігають за грою своїх вихованців. Її результатами вони залишилися задоволені - адже саме збірна Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ представлятиме район на інших етапах турніру. Переможців щиро привітали шановні гості, серед яких був і заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський. Усі учасники турніру отримали подарунки.

Вже 3 квітня наші юні земляки зустрілися на своєму полі з командою Макарівського району. І знову не підвели.

Тетяна ЗУБКОВА,

фото автора


Назад