15.11.2019
Король українського гумору
Король українського гумору 14 листопада у Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулася засідання клубу «Вишнівська осінь». Тема зустрічі «Король українського гумору», приурочена до 130-річчя від дня народження Остапа Вишні – борця за незалежність ХХ століття, письменника-гумориста.
Ніна Івасенко, бібліотекар відділу обслуговування бібліотеки, познайомила присутніх з біографією сатирика. Окремо відмітила що « з особливою прихильністю ставляться до Остапа Вишні у Вишневому: названа вулиця і відкрито пам’ятний камінь на честь письменника. Не раз у місті проводилися гумористичні фестивалі.
Потім члени клубу та читачі бібліотеки переглянули український документальний ігровий фільм «Із житія Остапа Вишні» про тяжкі роки Остапа Вишні у засланні.
Після перегляду фільму учасниця клубу Тетяна Шабанова поділилася враженнями від творчого вечора Анатолія Паламаренка, присвяченого 130-річчю від дня народження Остапу Вишні.
А секретар ради клубу «Вишнівська осінь» поділилася спогадами про фестиваль гумору ім. Остапа Вишні, який проводився у нашому місті, де вона приймала участь і здобула друге місце, за що була нарогоджена дипломом.

Назад