08.11.2019
Відбулося засідання 39-ї позачергової сесії районної ради
Відбулося засідання 39-ї позачергової сесії районної ради 7 листопада відбулося пленарне засідання позачергової тридцять дев'ятої сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання під головуванням в.о. голови районної ради Дмитра Гусятинського, за участі в.о. голови райдержадміністрації Артема Кошика, заступника голови РДА Михайла Лєзніка, заступника голови районної ради Олександра Однороманенка, депутатського корпусу, керівників органів місцевого самоврядування, управлінь та відомств, громадськості.
На порядку денному — зміни до бюджету та кількох районних програм, питання налагодження процесу харчування у навчальних закладах району.
Найперше, депутати погодили внесення змін до районного бюджету, згідно яких в Центральній районній лікарні відремонтують деякі приміщення, зокрема, акушерський корпус і приймальне відділення. Важливо, що було виділено 2,6 млн гривень на закупівлю інсуліну для хворих на діабет та на придбання пільгових ліків. Кошти також виділили на надання пільг і житлових субсидій населенню та на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення.
Додаткове фінансування у розмірі 5 млн гривень отримає КУ "Дитяче харчування". Окрім того, вирішили від депутатського корпусу звернутися до правоохоронних органів щодо фахового і оперативного розслідування дій попередніх керівників комунальної установи та перевірки факту розкрадання майна.
Внесли зміни до Програми фінансової підтримки об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст та комунальних підприємств, організацій (установ, закладів) і Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Києво-Святошинського району.

DSC_0159.jpg

Назад