05.11.2019
Діти малозахищених категорій матимуть відповідні соціальні гарантії
Діти малозахищених категорій матимуть відповідні соціальні гарантії Відбулася апаратна нарада під керівництвом заступника голови Києво-Святошинської РДА Михайла Лєзніка, за участі керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, керівників структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.
Під час наради обговорили актуальні питання життєдіяльності району. Зокрема, про готовність житлово-комунального комплексу та об’єктів соціальної і культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період доповів начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва РДА Руслан Бадікін.
Про хід осінньо-польових робіт в аграрно-промисловому комплексі району прозвітував начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Войтул.
Досить важлива інформація була викладена у доповіді начальника служби у справах дітей та сім’ї РДА Ірини Тлустенко щодо державних соціальних гарантій для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та усиновлених дітей. Також Ірина Олександрівна наголосила на необхідності вчасного надання місцевими радами інформації про дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це дасть можливість заздалегідь відреагувати на можливі загрози для життя і здоров’я діток таких категорій.
Наостанок начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко звітував про виконання у 2019 році Програми забезпечення функціонування та розвитку галузі культури Києво-Святошинського району Київської області на 2017-2020 роки.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
IMG_5037.jpg


Назад