05.11.2019
Рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
Рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання 4 листопада рятувальники Києво-Святошинського районного відділу провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Віто-Поштової сільської ради.  
Фахівцями служби ДСНС було здійснено обхід домоволодінь багатодітних  сімей які опинилися в складних життєвих умовах, переселенців, одиноких пристарілих людей та інвалідів. Проінструктовано населення щодо правил безпеки у осінньо-зимовий період як у побуті, так і на вулиці та нагадали, як діяти в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Під час обходів інспектори спілкувались з жителями села, оглядали електроприлади та пічне опалення житлових будинків, давали поради щодо безпечного їх використання та надавали консультації щодо приведення їх в справний стан.
Найбільша увага як завжди, була прикута до багатодітних сімей та осіб, що входять до «категорії ризику» – одиноких літніх та неблагонадійних громадян. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки.

Назад