04.04.2012
Шановні жителі Києво-Святошинського району!

Вітаємо усіх зі святом!

Сьогодні 4 квітня 2012 року наш район відзначає 75 річницю свого утворення!

Коротка довідка

4 квітня 1937 року Президія ЦВК УРСР видала постанову про створення адміністративних районів, міських Рад, обласних центрів на території приміських зон. Відтоді бере свій початок Київський (Святошинський) район.

Указом Президії Верховної Ради УРСР «Про перейменування, уточнення і внесення змін в назви деяких міст, районних центрів України» від 5 серпня 1944 року Київський район було перейменовано на Києво-Святошинський.

Києво-Святошинський район розташований у центральній частині Київської області, в лісостеповій зоні правої сторони басейну річки Дніпро. Районний центр - місто Київ. Адміністративна межа району, яка півкільцем охоплює місто Київ, складає 72 564 га, що становить 2,6% від загальної площі Київської області. Кордони: захід – з Бородянським і Макарівським районами, схід – з містом Києвом, північ – з Вишгородським районом, південь – з Обухівським та Васильківським районами.

Район має 52 населених пункти, серед яких 2 міста районного підпорядкування – Боярка та Вишневе, селище Чабани та 49 сіл, на території яких діють 28 міськселищсільвиконкомів.

Середня чисельність наявного населення станом на 01.01.2012 року – 155,9 тис. осіб, у тому числі: міського - 75,5 тис. осіб та сільського – 80,4 тис. осіб.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики адміністрації


Назад