24.10.2019
Звітуємо про виконання районного бюджету за дев’ять місяців поточного року та готуємо проект бюджету на 2020 рік
Звітуємо про виконання районного бюджету за дев’ять місяців поточного року та готуємо проект бюджету на 2020 рік
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика, за участі керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, членів колегії, керівників структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.
Найважливішими в порядку денному стали бюджетні питання. Заслухавши інформацію начальника управління фінансів РДА Наталії Краснощокової, члени колегії схвалили звіт про виконання зведеного бюджету Києво-Святошинського району Київської області та районного бюджету за 9 місяців 2019 року. 
2.jpg
Варто зазначити, що виконання планових показників, затверджених на рік, склало 78,6 %. До районного бюджету за вказаний період надійшло 915 460,8 тис. грн або 106,9 % до запланованого, понад план надійшло 59 368,2 тис. грн.
Також схвалили внесення змін до рішення сесії Києво-Святошинської районної ради Київської області від 20.12.2018 року № 515-32-VІІ «Про районний бюджет Києво-Святошинського району на 2019 рік».
Наталія Краснощокова також ознайомила присутніх з інформацією про особливості складання проекту місцевого бюджету на 2020 рік.
3.jpg
Про виконання за 9 місяців 2019 року Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області на 2019 рік прозвітувала в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Царюк. У цілому за 9 місяців 2019 року виконання плану по Києво-Святошинському району склало 586 532,393 тис. грн, що становить 91,9 % до річного показника Програми.
7.jpg
Крім того, під час колегії погодили питання про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Києво-Святошинського району Київської області на 2018-2019 роки.

Окремо заслухали доповідь начальника відділу ЖКГ та будівництва РДА Руслана Бадікіна про проведення осіннього місячника благоустрою і саночистки в районі. Він повідомив, що органами місцевого самоврядування під час осіннього місячника благоустрою в районі ліквідовано 75 несанкціонованих сміттєзвалищ, зібрано 1,2 тис. м.3 побутових відходів, проведено роботи по благоустрою в 14 парків, 80 дитячих майданчиків, 55 спортивних майданчиків, 36 кладовищ, 50 братських могил, впорядковано 4296 кв.м вулиць та доріг населених пунктів району. Також тривають роботи з ліквідації ямковості та інших деформацій покриття на вулично-шляховій мережі, на сьогодні в районі вже ліквідовано понад 60 тис. кв.м ямковості на дорогах загального користування.
6.jpg
Під час колегії схвалили проекти чотирьох районних програм на 2020 рік, які діють і в поточному році, а саме:
- Програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, набули статусу учасника бойових дій та не є військовослужбовцями, їх сім’ям, особам, які виявили бажання проходити військову службу у Збройних Силах України за контрактом та зареєстровані в населених пунктах Києво-Святошинського району Київської області, у 2020 році.
- Програми з питань надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, які проживають на території Києво-Святошинського району Київської області, у 2020 році.
- Програми надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян Києво-Святошинського району Київської області на 2020 рік.
- Програми соціального захисту окремих категорій громадян Києво-Святошинського району Київської області (компенсація витрат) у 2020 році.
8.jpg
Додатково начальник управляння соціального захисту населення Сергій Черток довів до присутніх інформацію про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях району та про невідкладні заходи щодо її погашення.
9.jpg

Назад