04.04.2012
Шановні земляки!
Шановні земляки!

Шановні києво-святошинці!

Святошинська земля - край щедрих пшеничних ланів і вишневих садів, одвічних трударів-хліборобів. Багато славних сторінок вписав він в історію України.

Землі району були осередком древньої держави – Київської Русі. Тут сліди наших древніх пращурів: поховання епохи бронзи, залишки поселень трипільської, зарубинецької культур.  На цій землі формувався дух українського народу, його непереборне прагнення до волі і незалежності.

Дорогами нинішнього району ступали Володимир Великий, Петро Могила, Тарас Шевченко,  Богдан Хмельницький.

Героїчні сторінки вписані києво-святошинцями в історію Великої Вітчизняної війни. Навічно в пам'яті народній залишаться подвиги фронтовиків, партизанів, солдатських вдів, усіх, хто боронив рідний край від ворога, відбудовував народне господарство.

Золотий фонд району – його працьовиті, талановиті, творчі люди.

Бажаю Києво-Святошинському району стати сучасним туристичним регіоном, де шанують духовні цінності, бережуть традиції гостинності, які споконвіку панували на цій землі. А жителям і гостям району дай Бог міцного здоров’я, щастя, натхнення, берегти і примножувати матеріальні і духовні багатства, в злагоді і любові будувати власне життя.

Тож  нехай благословенна земля примножує славні трудові традиції, не міліє криниця щедрої народної душі кожного мешканця району.
Зі святом Вас, дорогі києво-святошинці!

Голова Києво – Святошинської
Районної державної адміністрації                                                                  О.В. Заєць


Назад