04.04.2012
Щиро вітаю вас із 75-ю річницею створення нашого району!
Щиро вітаю вас із 75-ю річницею створення нашого району!

Києво-Святошино - це край невтомних трудівників, справжніх патріотів рідної землі. Свій ювілей район зустрічає із вагомими здобутками в промисловості, сільському господарстві, соціальній та гуманітарній сферах. Нині це один із найперспективніших районів країни, самобутній та самодостатній.

75-літній ювілей - подія знакова й вагома. Прикиївська земля, до якої відноситься територія Києво-Святошинського району, перебачила та пережила за багато століть безліч випробувань та отримала ряд здобутків. Києво-Святошинський район завжди був на чолі багатьох процесів національно-культурного відродження що спиралося на велич тисячолітньої історії.

Це край щедрих і працьовитих людей, багатогранної культури та унікальної природи.

Тож, вітаючи всіх із величним ювілеєм, хочу побажати жителям добробуту, процвітання, заможності, творчого розвитку, славетних починань, на які так щедра наша земля.

Схиляю голову перед ветеранам, які захищали та визволяли наш край у роки Великої Вітчизняної війни, відбудовували район у тяжку повоєнну добу. Честь і шана учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які врятували світ від найпотужнішої техногенної катастрофи.

Вірю, що сучасні жителі гідні своїх героїчних предків. Бажаю усім вам родинного щастя, радості, Божого благословення та нових звершень на благо України.

З повагою

Голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів М.І. Шкаврон


Назад