10.09.2019
Відбулася апаратна нарада у Києво-Святошинській РДА
Відбулася апаратна нарада у Києво-Святошинській РДА Сьогодні відбулася апаратна нарада під керівництвом виконувача обов’язків голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика, за участі в.о. голови районної ради Дмитра Гусятинського, заступника голови адміністрації Михайла Лєзніка, керівника апарату адміністрації Олександра Горіна, керівників структурних підрозділів адміністрації та керівників органів місцевого самоврядування.

Під час наради заслухали звіти Боярського міського голови Олександра Зарубіна, Малютянського голови Миколи Юхименка та начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Ірини Тлустенко з питань роботи зі зверненнями громадян у поточному році.

Заступник начальника Києво-Святошинського управління ГУ ДФС у Київській області Ігор Дмітрієв доповів про проведену управлінням роботу та мобілізацію податків та зборів до місцевих бюджетів району усіх рівнів за січень – серпень 2019 року. Він поінформував, що районним управлінням до загального фонду місцевого бюджету за січень–серпень 2019 року мобілізовано коштів у сумі 1546090,7 тис. гривень. За аналогічний період минулого року до бюджету надійшло 1254517,2 тис. гривень, тобто темп приросту становить 123,2%. Додатково управлінням забезпечено надходження у розмірі 291573,5 тис. гривень.

Наостанок начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення РДА Олег Терещук звернувся до керівників органів місцевого самоврядування з проханням сприяти інформуванню підприємств району та місцевих ФОПів про необхідність погашення заборгованості з ЄСВ, із виплати заробітної плати, інших обов’язкових податків.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpgНазад