06.09.2019
Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат)
Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат) 5 вересня під керівництвом виконувача обов’язків голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Артема Кошика відбулося засідання тимчасової комісії при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат).
У засіданні взяли участь члени комісії, а також запрошені: заступник начальника фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Вітер С.І., головний державний виконавець Києво-Святошинського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області Тарасенко В.О., начальник відділу погашення боргу ДПС Києво-Святошинського району у Київській області Волощук Н.В., головний спеціаліст відділу наповнювання бюджету № 3 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Мисюк С.В.
Під час засідання розглянули питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях району.
А також проаналізували погашення суб’єктами підприємницької діяльності заборгованості зі єдиного соціального внеску до управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі.
У ході розгляду питань було заслухано інформацію щодо причин виникнення заборгованостей та про прийняті відповідні рішення по врегулюванні ситуації з виплати заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.
Райдержадміністрація триматиме на постійному контролі виконання графіку погашення заборгованості ДП «ДКБ авіації загального призначення».
Доручили:
- управлінню соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА вести роз’яснювальну роботу про відповідальність посадових осіб підприємств винних у виникненні заборгованості зі виплати заробітної плати та податків;
- Києво-Святошинському відділу ГУ ДПС у Київській області продовжити роботу з найбільшими підприємствами району ФОПами щодо недопущення заборгованості із виплати заробітної плати та зі сплати обов'язкових податків;
- Києво-Святошинському відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Пенсійного фонду України Київської області проводити відповідну роботу, в межах компетенції, з керівниками підприємств, які мають заборгованість з ЄСВ більше 20 тис. грн.
IMG_3614.jpg

Назад